İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site Satış Genel Bilgi Sitemi Sadece İhtiyaçtan Satıyorum!

beyuzman

0
Onaylı Üye
Reaction score
16
Site adresi (Özel mesaj ile verilecektir sadece ciddi alıcılara).
Site için istenen fiyat: 1600 TL
Sitenin aylık getirisi: 70 - 90 TL
Site wordpresstir
DOMAIN AUTHORITY 17 /100
PAGE AUTHORITY 28 /100
Sitenin açılış tarihi: 2016
Kategori, sitenin içeriği nedir: Genel Bilgi Sitesi
Günlük hit sayısı: 600 -700 civarı
Ziyaretçi kaynağı: %90 google
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 2.4 yıl
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Herşey dahil
Hosting dahil midir: Hariç - 1 ay idare edilebilir.
Banlı olduğu sponsor var mı: Yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: Yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: dahildir ve içinde Gölge v11 teması + thewp haber teması + wpt Protekno teması olmak üzere 3 farklı tema bulunmaktadır istediğinizi kullanabilirsiniz toplam tema fiyatı 270 TL civarıdır.
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Sınırsız
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Yok
Site Dmoz Kayıtlıdır.
Site Platin Bumerang üyesidir oradan da gelir gelmektedir oranında üyeliği verilecektir.
Siteye ek olarak soru-cevap sripti kuruludur burayada günde 20 -30 hit gelmektedir.

Açıklama,
Farklı Kategorilerde özgün bilgi amaçlı yazılar paylaşan bir sitedir ve çok emek verdiğim bir sitedir sitenin %99u özgündür sadece aldığım bir kaç tanıtım yazısında şüphem vardır. Siteyi satma amacım Yaz okuluna gideceğim ve yaz okulu masrafları için satmak zorundayım. Siteden Link ve tanıtım yazısı alarakda güzel gelirler elde edilebilir. Alana hayırlı olsun Sadece site ismini öğrenmek isteyen kişilere pm gönderilmeyecektir kesinlikle. Sadece ciddi alıcılara gönderilecektir bilginize.

Sİtedeki yazı ve yorumlar

Hİtler

Adsense Geliri eski geliride vardı ancak eski adsense sattım orada gitti.

site analiytc

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5