İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Genel Forum acsam?

Killa_HaKan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaslar bu siralari canim genel forum acmak istiyor. acaba tutarmi okadar cok genel forum varken. vBulletin kurup seo olarak vbseo kursam. acaba nekadar hit alir ?

babish

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tutmaz bence özgün bi konu bulmuycaksan hiç girme ve açma derim. hele genel hiç açma.. kişisel görüşüm.

Killa_HaKan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en iyisi hitli genel forum almak ozaman. mesela bi kac foruma bakiyorum 2007 acilmis hiti 5-10k genel forumlar. bizimkide böyle olurmu acaba 1-2 sene icinde

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Killa forum açarsın iyi de iş yaparsın 5-10 tutturamasan bile 1k civarı tutturursun. Bu gelen 1k googledan geliyorsa forumun hiç iş yapmaz ne gelip paylaşım yapan olur ne kazancın. kazanca iyi bir optimizasyonla en fazla 40 tık alıyorsun genelde ve verdiği para 1$ ı geçmez (filtre kullandığında bile). Kısacası iş mi para mı ? hem iş hem para diyosan açmamanı öneririm. bir de filtre var özellikle google forumlara filtre yapıyor kopya içerik / çok fazla tag ve kelime tekrarından dolayı. Eski bir forum almak daha iyi olur.

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
aynısını denedim 1k hit ile 50 tıka 0,40$ civarı takılıyordu...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5