İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Genel Hizmet Reklamları

E

esra11

Misafir
Genel Hizmet Reklamlarına alternatif url yerleştirmeden önce 300-350 tıka 20-30 dolar arası alırken günde, dünden önceki gün alternatif url yarattım ve 130 tıka 7 dolar aldım.. Bugun de 8 .....
?????

Ne iştir??

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya googlye gene birşeyler oldu acaip düştü ya offff....

T

tariksucu

Misafir
bunun alternatif url yaratmakla bir ilgisi olduğunu zannetmiyorum. tıklama başına aldığın ücret yine hemen hemen aynı gözüküyor. tıklamanın düşmesinin başka bir sebebi olmalı, ziyaretçi sayısının azalması, google ın bir sayfanı indexten silmesi (bazen kısa süreliğine yapabiliyor böle şeyler), sayfadaki reklamın yerinin değişmesi, sayfada reklamdan çok daha ilgi çekecek yeni bir şey eklemen vs..

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aşağıdakilerin hepsi kişisel görüşümdür. Google ile alakası yok gerçeklik payını size bırakıyorum :)

alternatif reklam url si girilmemişse eğer google reklamlarını çıkarmaya daha fazla önem verir ve ağırlıklı olarak aykırı içerik yoksa mümkün olduğu kadar reklam gösterir ...

4lü reklam koydunuz sitenizde 2-3 reklam uygun ama 1 veya 2 tane genel hizmet reklamı gösterilecek ve alternatif url adresiniz var ? bence kayıp burda oluyor ;)

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya iyicene şaşırdı google

56 tık a 1.52 $ yuh artık yani

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google pahalı reklamları çekmiştir sitenden. Alternatif url, reklam çıkmayınca ortaya çıkıyor zaten. Senin reklamın çıkmasada orda "Okyanus ne kadar derindir?" yazacak. Senin paranı etkileyen birşey yapmıyor yani.

Link100.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bence hitler sedoya kaydı diye düşünüyorum. yakında sedo türkiyeye kapılarını kapayabilir

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trextra' Alıntı:
Google pahalı reklamları çekmiştir sitenden.

google ın böyle bişey yapacağını hiç sanmam bişey varsa ya atar ya atar öyle reklam kesmek gibi bişey zor gibime geliyor ...

trextra' Alıntı:
Alternatif url, reklam çıkmayınca ortaya çıkıyor zaten. Senin reklamın çıkmasada orda "Okyanus ne kadar derindir?" yazacak.

728x90 reklam görünümünde 4 reklam çıkıyor benim dediğim içeriğe uygun 3 reklam varyen okyanusta kaç balık var gibi saçma şeyler 1 alanı kaplıyor. ama alternatif adresiniz varsa 4 alana genel hizmet reklamı yazmak yerine sizin dediğiniz alternatif adrese gitmesi

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Link100.net' Alıntı:
valla bence hitler sedoya kaydı diye düşünüyorum. yakında sedo türkiyeye kapılarını kapayabilir

sedoda bizle kazanıyor sen takma kafana.. kimse en iyi müşterisini kovmaz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5