İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Genel Hizmet Reklamları

T

The_Best

Misafir
Son zamanlarda dikkatimi çeken bir hususta bu genel hizmet reklamlarının artması, her zaman sörf yaptığım sitelerde çoğunlukla genel hizmet reklamlarıyla karşılaşıyorum bunun yanı sıra kendi sitemde de bazı dönemlerde genel hizmet reklamları çıkıyor.

Bunun sebebi ne olabilir?
a) Yeterli tıklama olmadığından adsense'nin pahalı reklamları çekmiş zamanla ucuz reklamlar yayımlamış onlarda tıklanmayınca genel hizmet reklamlarına dönüş meydana gelme hususu.
b) İçerik zamanla değiştirilmiş ve adsense kurallarına aykırı husus teşkil etme ihtimali
c) Bu sıralar Türk reklam verenlerin sayısında azalma olasılığı

Malcolm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim sitemde de ilginc bir sorun var.

Hosting firmasiyla sorunlar yasadim, sitem 3 gun kapali kaldi.
Baska host tasindim, butun reklam alanlari geri geldi fakat anasayfamdaki bir reklam alaninda genel hizmet reklamlari cikmaya basladi. Onceden bu alanda hic genel hizmet reklami ciktigi olmamisti, 8-10dan asagi reklam da olmuyordu.

Google indekslememistir diye bekledim, google da indeksledi, gunler oldu. hala genel hizmet reklami.

Diger sayfalarda bir sorun yok, sadece anasayfada boyle bir sorun var...

Ç

çiğtost

Misafir
malcolm kardeşimle aynı sorunu yaşıyorum bü yüzden valla genel hizmet reklamarını kaldirip kendi reklamımı koydum..

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
diyelimki sevgi sitesiniz var.
genelde çicekci reklamları çıkar.eger pahalı reklamlar çıksın diye örnegin sitenizin içerigine hosting kelimeleri döşerseniz ve gelen ziyaretçilerde tıklama olmazsa yada yeterince tıklama olmazsa google pahalı reklamları sitenizden çeker hatta elinizde ucuz reklamları bile çekip genel hizmet reklamları çıkartmaya başlar...
tek konulu siteler her zaman daha çok kazanıyor bu sebeble.

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw kaç hafta oldu daha beni kabul etmedi yaaa bi gelsinde ne reklamı çıkarıyosa çıkarsın

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ulen millete onay geliyo bi biz alamadık şu onayı :( :(

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hoba nasıl oldu oo ya bize dene gelemdi ben şimdik bir bakayım durun..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5