İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Genel Seçimlerde Hangi Partiye Oy vereceksiniz?

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
dert ettiğime değil ya zaten bende senin anketin en başındaki kitledenim ama sanal anketlerin uydurukluğu hakkında birşey söylemek istedim...

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
bu konu başlığına bir anket açılsaydı da, sizin okuyucu kitlesine benzermiydi benzemezmiydi görseydik. : ) İnternet anketleri %80 gerçekle alakasız. bi kere modem resetleyip tekrar oy vermekle uğraşan insanlar var. Bunları topluluk sitelerinden duyururan ve şurdaki ankette partimize oy verin diyenler var komik geliyor bana.
cookie ve ip ile islem yapiliyor her bir kiside, ikisinide yapmlalari lazim.. o ayri sanal ortamda olan insanlardan fazlasi sanal'i hic kullanmiyor, bu yuzden sanaldaki oylar sadece cok kucuk bir kesimin dusuncesini yansitabilir. Ciddi sonuclar cikmayacagini en basindan soyledim :) ama bir fikir verebilir :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5