İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

genelkurmay ba$kanliginin aciklamasina hukumetin verdigi tepki

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Benim söylemek istediğimde şu birşey kötü diye dahamı kötü yapmalıyız? Bu şekilde ne çıkarımız olabilir?
Diğer bir başlıkta bu mitinge katılmalıyız yazmıştım, o halde bu ülkede birşey nasılsa değişmez oturun evinizdemi demek gerekirdi? Elbette çıkıcaz meydanlara, elbette saçmalıklara karşı duruşumuzu göstereceğiz... Bundan doğal birşey yok... Görüşlerimiz bir değil diye birbirimize suçlayıcı kırıcı söylemler içine girmek kadar boş, saçma bir davranışmı var.
Ondan sonra zaten şöyleydi böyleydi...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ben kırmak için birşey söylemedim, demokrasi zarar gördü gördü diye 100 kere yazıldı da, Türkiye'de zaten demokrasi yok, var olduğunu iddia eden Mars'tan mı indi acaba dedim, televizyon izleyen ve geçmişi bilen normal bir vatandaş bunu görebilir. Kötü diye daha kötü yapmayın, istediğiniz şekilde yaşayın dedim ben zaten, ona ne karışayım. Ben sadece kişisel olarak bir mücadele içine girmeyeceğimi söyledim, dilerseniz ona ben karar veriyim.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
ya merak ediyorum ,

bu ne korkudur ,korkulacak ne var ,ödleri koptu , asker sadece görüş bildirdi be.

e tabi bu kadar ali dibo olursa , bende üçbuçuk atarım.

kokusu çıkar yakında ,

M

MasterTR

Misafir
kimsenin odunun koptugu yok odu kopan varsa o da askeri goreve cagiran 3-5 kendini bilmez ve asker bu aciklamayi yaptiktan sonra ne kadar aciz olduklarini gosteren ki$ilerdir..
yani anliyacagin korkan bri varsa o da cumhurba$kanini secimini sonucunu bekliyemeyenlerdir ;)

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
kimsenin odunun koptugu yok odu kopan varsa o da askeri goreve cagiran 3-5 kendini bilmez ve asker bu aciklamayi yaptiktan sonra ne kadar aciz olduklarini gosteren ki$ilerdir..
yani anliyacagin korkan bri varsa o da cumhurba$kanini secimini sonucunu bekliyemeyenlerdir ;)

seninkide fikir , saygı duyarım :)

egitimsart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cumhuriyet gazetesinin yaptığı haber gün boyu yalanlandı ve Tsk bildirisine bunu kaynak yaptı. ayrıca zamanlama da mükemmel.

ayrıca demokrasi olan bir ülkede Tsk nın heronune geldiğinde hukaka ve siyesete mudahele etmesi savunulamaz.
Hergün şehit cenazeleri kaldırılıyor bunun için çozum aranması gerekiyor, Milletimiz öncelikleri bellidir, onlara çozum yeri meclistir. Demokrasiyi benimsemiş ülkelerde boyle olması gereklidir.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Siz benimsenmiş demokrasinizle yaratın çözümü, ben hatta bir öneri veriyim her gün gelen şehitlere (bunu şahsın biri başka bir kelime olarak adlandırıyordu konuşmasında), neden olan SAYIN apo maymunu ile müzakere ederek çözebilirsiniz. Neden olan belli, çözüm de oralarda bir yerlerde olacak, büyütece gerek yok. Askerin madem görevi askerlik, verirsin emri temizlersin terörü. Yüreğin ve niyetin varsa, öyle 5 sene beklemeyle Amerika ha yaptı ha yapacak demeyle temizlenmez gibi. Yine de siz daha iyi bilirsiniz demokratik çerçevede. Ben anlamıyorum pek demokrasiden.

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TSK' çok ayıp etmiştir. bu bildiri ile resmen;
Müslüman ülkede müslümanların başlarına taktığı örtü,
Bizim askerlerimizin kafasına geçirilen çuvaldan daha önemli olduğu için biz artık başörtüsüyle uğraşıyoruz demektir. yazıklar olsun...

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Siz benimsenmiş demokrasinizle yaratın çözümü, ben hatta bir öneri veriyim her gün gelen şehitlere (bunu şahsın biri başka bir kelime olarak adlandırıyordu konuşmasında), neden olan SAYIN apo maymunu ile müzakere ederek çözebilirsiniz. Neden olan belli, çözüm de oralarda bir yerlerde olacak, büyütece gerek yok. Askerin madem görevi askerlik, verirsin emri temizlersin terörü. Yüreğin ve niyetin varsa, öyle 5 sene beklemeyle Amerika ha yaptı ha yapacak demeyle temizlenmez gibi. Yine de siz daha iyi bilirsiniz demokratik çerçevede. Ben anlamıyorum pek demokrasiden.

APO'yu imralıya koyan kişiler sosyal demokratik kişilerdir. DSP ve CHP Koalisyonu APO'yu getirip imralıdaki adasına tatile bırakmıştırlar.

Baykalın cıkışları , TSK'nın açıklaması , Cumhuriyet Gazetesinin Hakaret dolu yazısı sonuç bugün ki piyasalar. Buyrunuz

EN SON DEĞİŞİM (%)

• IMKB 100 43758 -6.6213
• IMKB 30 55258 -6.5847

Ek olarak Dolar 1.39 YTL yi gördü bugün cuma günü. 1.33 ün üstüne cıktı diye haber etmişlerdi. Piyasaların bu şekildeki çıkışının tek sebebi CHP'nin Parlamentodaki söz hakkını hiçe sahıp ki bunların yanında DYP ve ANAVATAN da bulunmaktaydı. Meclise girmemesi kendi vatandaşının hakkını yemesidir. Bu çıkarcılıktan ve şahsi menfaatten başka bir şey değildir. CHP'nin yaptığı her zaman delik arayan bir muhalefet hiç bir kararında iktidara kesinlikle destek olmamış. Sürekli ortalığı kışkırtmaya çalışan bir muhalefet en sonunda kendi sonunu hazırlamıştır. Erken seçim herşeyin sonucunu gösterecek.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Türkiye eşit değildir borsa. Borsa düşüyor diye insanlar birşeyden vazgeçecek değil. Borsa inen çıkan birşey, sürekli çıkmıyor ya da sürekli inmiyor. Borsa inince ülke ekonomisi kötüye gitmez, bunu iddia edenler ekonomi bilmez, televizyondan öğrenmiş cahillerdir. Ülkenin makro ekonomisiyle borsanın hiçbir alakası yoktur. Ayrıca borsayı da 10 senedir takip ediyorum, sıcak paraya dayalı ekonomi modeli kurarsan başbakan hapşurduğunda, asker hıçkırdığında, cumhurbaşkanı gaz çıkardığında borsan düşer. Hah borsa düştü hepsi sizin suçunuz diye ağlamanın anlamı yok. Ekonomi modelini ona göre güçlü kurarsın bu tarz şeylere maruz kalmazsın. Üçüncü dünya ülkesiysen bunları çekeceksin.

CHP'nin köküne kibrit suyu, bana ne CHP den beni alıntılayıp CHP diyorsun, CHP benden bin kilometre uzak olsun. Ben Imralı'ya koyanları da eleştirdim, okusaydın görürdün. Yerleştirende şu anda ağırlıyan da acizdir. Ağırlıyanları suçlayınca yerleştiren başka demek çok güzel bir savunma değil. Yanlışı devam ettirmek doğru değil, 2 yanlış bir doğru etmez. Ben başıma aciz adam istemiyorum. Heralde söyleyeceğimi söyledim, daha fazla ben alıntılayıp altına yazacak birşey yok. Ben ortaya bir suç koyup suçlusu o bu şu diye kör ebe oynamak istemem, suçluların hepsi gider, yenileri gelir. Mantıklısı da o zaten, sürekli döngü içinde yeni insanları denemenin mantığı yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5