İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gerçek Bilgi Gerçek Kazanç...(Videolu Ödeme Kanıtı)

19beykozlu08

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamun Aleyküm,

Öncelikle ptc sitelerinde takılan arkadaşlar hatırlar muhtemelen beni.özellikle incrasebux dan. İstanbul/Beykoz da playstation 3 cafe işletmekle meşgulüm. 5 yıldır internet aleminde ptc siteleri başda olmak üzere bir çok kazanç sistemini denedim.kazandıgımızda oldu kaybettiğimizde.şimdide bannersbroker macerasına atıldık yaklaşık 3 aydırda kazanma mücadelesi veriyorum.

Bannersbroker firmasını anlatmaya yada tanıtmaya diyelim şu şekilde yapacağım.firmanın kendi tanıtımını sizlerle paylaştıgım gibi hemen altına benim tanıdıgım kadarıyla size bannrsbroker sitesini anlatacağım.kesinlikle yalan dolan ile işim yok yine bu forumdan ''broker'' azda olsa tanır bilir kimsenin vebalini alacak kadar cesur değilim eğriye eğri dogruya dogru.gelelim bannersbroker nedir nasıl işler ?

Bannersbroker 2011 yılında Canada ülkesinde faaliyet göstermeye başlamış bir çok ülkede kısa sürede adından fazlasıyla söz ettiren bir reklam şirketidir.bir çok ülkede alexa değerlerinde ilk 100 hatta 1 ülkede ilk 10 site arasına girerek büyüklüğünü kanıtlamıştır.Bannersbroker üyelerinin yaptığı yatırımı kendi söylediklerine göre reklam işlerinde kullanıyor ve bu şekilde para kazanıyor.Bu nedenlede bize bu kazancından pay veriyor.

Bazı arkadaşlar özellikle yurt dışında bu sistemden kazanan Türk üyeler reklam işinin dogrulugundan bahsediyor.bana pek inandırıcı gelmesede enazından bir miktar reklam gelirleri olabilir diye düşünüyorum.bunu aslında tasdikli onaylı kanıtlıyorlar.zaten vergisini ödeyen yasal bir şirketin dalaverası az olur.

Bannersbroker neden öne çıkıyor ? benim bannersbroker firmasına yatırım yapma sebebim ciddi derecede kurumsal bir yapıda görünmesi.tıpkı network marketing firmalarının yaptıgı gibi seminerler yapması konferanslar yapması ve bir çok sebep.bannersbroker diğer yatırım firmalarına göre çalışma prensibi yatırım şartları kazanma durumu yatırımınızı çıkarma zamanı sitesindeki 10 a yakın farklı dil seçeneği bir çok ülkede bulunan şubeleri her şubenin adresi telefonu 7/24 telefonla müşteri hizmetleri kazandığınız parayı bannersbroker firmasının kendi atm kartı olan prepaid kart ile Türkiye'nin her yerinde istediğiniz atm den çekebilecek olmamız ve bannersbrokerın mastercard ile çalışıyor olması yurt dışında bazı ülkelerde resmi şubelerinden kazandıgınızı elden çekebilme imkanı gibi vs vs.bana diğerlerine göre çok daha fazla güven verdiği için bannersbroker firmasına yatırım yapma kararı aldım.ayrıca kredi kartı ile yatırım yapıp kötü bir durumda chargeback yoluyla paramızı geri alabilme ihtimalimiz oldugu için bannersbroker daha cazip geldi.

Şunu özellikle belirtmek istiyorum bannersbroker benim gözümde kesinlikle bir saadet zinciri değildir.çünkü kimseyi üye yapmadanda kazanabiliyoruz.daha uzun ve daha az...şimdi neden üye bulmaya çalışıyorsunuz diyenler çıkabilir haklı olarak.alt üye çok önemli daha hızlı hesabımızı yükseltiyoruz.

Madem bu sistem sadece reklamla beslenmiyor neden para yatırıyorsunuz diyenlerde çıkabilir haklı olarak.onuda şimdiden cevaplayayım : sistem tahminimce reklamdan besleniyorsa yatırımlardan gelen miktarları bir yerde degerlendiriyorsa bir miktarda gelenle gideni karşılıyorsa istedikten sonra çok uzun yıllar ayakta kalabilir.bu tarz sistemlere karşı çıkan arkadaşları anlayışla karşılıyorum.hiçbirimiz kimsenin para kaybetmesini istemeyiz.ama şunu bilmeliyizki bannersbroker öyle hyipler gibi kısa vadede büyük rakamlar vaad etmiyor.bannersbroker uzun vadeli ciddi bir yatırım aracıdır.ben enaz 1-2 yıl daha çok rahatlıkla ayakta kalacagını düşünüyorum.kimseninde parası 1 yılda içeride kalmaz çekmek istedikten sonra. ben hep şunu söylerim.bu site 1 2 yıl ayakta giderse herkes güzel rakamlar kazanabilir.risk almadan hiçbirşey olmuyor malesef.şöyle bir anımı anlatayım:

arkadaşımın attıgı bir mailde verdiği site adresini inceledim.mail göndriyorlar ve mail başı 10 20 euro gibi rakamlar kazanıyordun.5 bin euro olunca parayı çekebiliyordun.tabiki inanmadım buna o siteye bakarken farklı kazanc yollarına takıldı gözlerim.ptc (paid to click) tıkla kazan siteleriyle 2007-2008 yılları arasında ilgilenmeye başladım.o yıllarda bu tarz sitelere yatırım yapmak aklımın ucundan bile geçmedi.sadece tıklayarak kazanıp kazandıgımla ufak yatırımlar yapmakdı amacım.2-3 ay kadar sayısız siteye tıklama yaptım 60 dolar biriktirdim.ondan sonra incrasebux.com adlı ptc sitesine 60 doları yatırdım.baktımki bburdan bu paralarla birşey kazanamayız bıraktım.başka sitelere yöneldim tıkladım kazandım vs. aradan 2 yıl geçti sene 2010 oldu. bir abim incrasebuxun cok kazandırdıgını yatırım yaptıgını benimde yapmamı söyledi.araştırdım düşündüm derken risk almaya değer dedim.1 hesap açtım 2 bin dolar civarı yatırdım sonra kazanmaya başlayınca 1 hesap daha sonra 1 hesap daha derken 5 hesap oldu elimde 5 pc ile dolaşıyordum tam çok kazanma hayalleri kurarken site tökezledi. 20-25 bin tl civarı bir rakam kadar kar yaptım ve çok şükür şuanda işimi kurdum kendi işimi yapıyorum.ama pişmanlıgım keşke bben 60 dolar yatırdıgım dönem yüksek rakamlarla yatırım yapsaydım hesaplamalarıma göre 180 bin dolar civarı para kazanacaktım ama kısmetimizde bukadarı varmış.şimdi gözüme hoş gelen saglam olarak gördugum araştırdıgım siteleri bu nedenle kaçırmıyorum ptc hariç tabi.bir fırsatı daha tepmeye niyetim yok

ben bannersbroker firmasına 9 ağustos 2012 tarihinde ilk yatırımımı yaptım. toplamda 2 bin dolar yatırım yaptım. 787 dolar çektim ve şuanda 17 bin dolarlık işlem hacmine ulaştım. fotoğrafını şuan koyamıyorum yeni oldugum için forum kuralları gereği.

ayrıca bannersbroker atm kartı gelen ülkemizdeki 2. kişiyim ve kart ile ilk parayı çekenim.aynı şekilde yeni odlugum için kurallar gereği foto koyulmuyor.özelden yollayabilirim.

ayrıca bu kart ile maximum para çekme limiti tek seferde 2500 usd. ve yakında 2500 usd çekim de yapacağım videosunu paylaşacağım

Detaylı bilgi almak isteyenlere sürekli olarak msn facebook cep telefonumdan yardımcı oluyorum.

dileyen arkadaşlar pm atabilirler.

dilerseniz özelden cep telefonumu numaramıda verebilirim.

19beykozlu08

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu ptc siteleri ile alakasız.yanlışlıkla buraya taşınmış sanırım düzeltilebilir mi acaba ?

ErcanKIZILKOCA

0
Onaylı Üye
Reaction score
25
ANKET DOLDURARAK PARA KAZANMAK İSTER MİSİNİZ? lİNKTEN ÜYE OLARAK KAZANMAYA BAŞLAYABİLİRSİNİZ...
İYİ ÇALIŞMALAR....
Hocam rapor edildiniz. Sürekli eski konuları güncellemeye çalışmayın üstelik kendi referansınız ile bunu yapıyorsunuz. Yetkililere iletildi.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5