İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gerçek hyipler hiç batmayacak çünkü arkalarında hit talebi var.

N

nomak78

Misafir
gerçek hyiplerin arkasında hit satıcıları var. o yüzden bu sitelerin gelir kaynağı somut bir kaynağa dayanıyor ve batmayacak.

tabi bu surf hyipleri için geçerli.

B

blade1978

Misafir
surf hyipleri derken yani 12dailypro yada 4daily gibi surf siteleri mi
4daily batmadı ama üyelerin paralarını silmişti zamanında

N

nomak78

Misafir
doğrudur. o zaman o surf görünümü vermiştir veya yeterince hit sipairişi alamamıştır.

mesela biz axell olarak surf hyiplerinden ucuza hit satın alıp hit isteyen sitelere satıyoruz.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adamın hit karı yokki 1 gezince bnm siteme 1 gezdiriyo koyuyorum bi sitenin refini herkez dolaşıyo ne güzel... hiti nerden buluyo?? karı ne?

N

nomak78

Misafir
bu bir gerçek surf hyipi değil. benim bahsettiğim site sahiplerine değil, surf yapanlara para ödeyen hyipler. çünkü onlarda o trafiği bir yerlere satıyorlar. sanada kardan pay veriyorlar. tabi bu görünümü veren sahtekarda çok piyasada. o yüzden bu tip sitelerdeki güvenilirlik sertifikalarına bakman gerekiyor. o sertifikalar çok kolay verilmez. zaten hyiplerin çoğundada yoktur. siz yatırımınızı sertifikalı olanlara yapın demek isterim ama onun bile sahtesini yapmış olabilirler.
kısaca marifet sahtekarla olmayanı ayırt etmekte. yoksa hyip sistemi saadet zinciri değildir.

N

nomak78

Misafir
site ismi verip sizi yönlendirmek istemem. ama uzun süre ödeme yapanlar onlardandır demek en sağlamcı çözüm ve öneri olur heralde.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5