İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gerçek mi?Hangi Gerçek?

Voyvoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sevgili Webmasterlar!
Ben sitenize yeni üye olan ve webmaster olmaya çabalayan birisiyim, üye olduğumdan bu yana forumları olabildiğince okuma gayret ediyorum.Bunları okurken kafamda bazı şeyler yavaş yavaş şekillenmeye başlıyor ve kendi çapımda bir oranlama yapıyorum.(bunlar tamamiyle benim şahsi fikirlerimin sayısal şekillenmesinden ibarettir) Anladığım kadarıyla Türkiye'de bu işi yapan insanların %80 i nasıl kolay yollardan para kazanırım derdine düşmüş ve "bu yolda yapamayacağım şey yoktur" felsefesini ilke edinmiş (her zamanki gibi)her türlü illegal,kurnazlık,alavere vb.. yollara başvurarak "yedikleri kaba etmiş" durumuna düşmüşlerdir. (Bkz.Türklerin bazı siteler tarafından kara listeye alınması) Geriye kalan %20 lik kısım-ki ben bunların arasında yer almayı planlıyor(dum)um-, bu işi kurallarına göre yapan ve insanları doğru bir şekilde yönlendirip onları dolandırmadan, kandırmadan bu işi öğretenler ve geriye kalan vakitlerinde %80 lik bir kısmın yaptığı pisliği nasıl temizlerim diye kafa patlatanlar.Daha yolun başında olan birisi için bu konudaki yorumlarınız benim için önemli,herkese teşekkür ederim.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
%80-20 ayrımı yanlış, Aziz Nesin zamanında ne demişse bu oran aşağı yukarı benzerdir...
Şeytanın ömrü kıyamete kadar, temizlemekle bitiremezsin ancak karıncanın dediği "hak yolunda ölürüm" gibi yaparsan ki bu yoldan geçinmek gibi bir derdin varsa oldukça meşakkatlidir.
Az ve temiz iş ve kanaat etmeyi bilmek. Diğerlerini düzeltmeye çalışma, sadece uzaktan örnek ol. Birini bataktan çıkartayım derken sen de batağa düşersin...
Açıkcası akıl verecek kadar iyi değilim...
Affola!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5