İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gerçek para ile futbol menajerlik oyunu

cihangirgol

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bırakın şu dandik siteleri 1000 kere tıkla 1 dolar kazan saçma değil mi. Ben son iki sezondur Türkiye ligi ikincisiyim. Sezon 30 gün yani her gün bir maç şampiyonlukdan 75 euro alıyorum aylık şampiyonlar ligindende bi okadar geliyor transfer seyirci derken şükür kazanıyorum 400-500 euro. Oyun hakkında kuşkunuz olmasın 6 yıllık bir site. Ödemelerini iban a yapıyor. Kazancınızı diğer oyunculardan da alabilirsiniz. Buna bende dahilim. Oyun hakkında bilgim çok yüksek size strateji anlatabilirim. Size bunu anlatmamın sebebi malüm ref kasmak. Siz benden ref olabilirsiniz yada admine bağlabırsınız yani her halükarda birinin refi oluyoruz ref linkim http://www.goaltycoon.com/bestfootballgame/Aliriza
Üyelik açarken şifreyi büyük harf küçük harf rakam ve işaret ile yapın yoksa sistem kabul etmiyor sizin güvenliğiniz için örneğin Abcd1234*+
Not Hotmaile mail onayı gelmiyor diyenler var sorun yaşarsanız maili değiştirin
Üye olduktan sonra tactic e girip takımınıza uygun sistemi seçinörnek 3-5-2. Sonra traning den antraman ayarlayın ertesi gün maç saati başlar günlük grip tacticden prim verin bu kadar basit

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5