İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

gerçek para kazanma yolu paypal kanıtlı

yusuf00300

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Facebook Sayfa çoğaltma ve Para Kazanmak Istiosan Bir Bak Derim 1. permalink

Arkadaşlar bende bu yazın başından beri internetten para kazanmanın yollarını aradım her yolu dedim nerdeyse(anket,reklam,tıklama,hotfile vb) ama hiç biri işe yaramadı ama sonunda buldum hemde çok güzenilir çünkü bir facebook uygulaması ve gerçekttende kazandırıyo çünkü 2 günde 10 tl kazandım yemin ederim ki ve para hesabıma daha 2-3 gün önce yattı.sizinde kazanmanız için yapmanız gereken sadece verecegim linkten girerek sayfa beğenmeye başlamak siz sayfaları beğendikçe de kredi kazancaksınız.Sonra bu kredileri ister sayfanızı yayınlamak için kullanırsınız ve kullanıcı saynınız artar ister kredileri paraya dönüştürürsünüz ve para hesabınızı yatar.denemesi bedava denemeyen bin pişman olur ayrıca anlamayan arkadaşlar bi girsin baksn zaten çok basit sadece facebook sayfaları beğeneceksiniz gene anlamazsanız hem burdan hemde facebookdan yardım ederim merak etmeyin
Facebook Sayfa çoğaltma ve Para Kazanmak Istiosan Bir Bak Derim
referanstan üye olursanız çok çek teşekkür ederim ayrıca referanstan üye olanlara programın hekini vercem siz faceyi açıosunuz hek kendilğinden beğenio

refli Link:http://www.likedwin.com/?refId=281346951898292
refsiz link:www.likewin.com

paypal ödeme resmi

mrfluu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitelerinde şöyle bir açıklama var.

Duyuru!

Liked Win! Beğendikçe Kazan sistemi alt yapısı yeniden hazırlanıyor.

Tüm bilgileriniz kayıt altındadır. Satın aldığınız veya kazandığınız hiç bir kredi sıfırlanmayacaktır.

Facebook üzerinde Hakkında sayfamız yoktur, bizim adımıza sayfa açanlar veya Liked Win! hakkında söylenenler gerçek değildir.

Liked Win! üzerinde yapılacak çalışma tamamlandığında duyurusu www.likedwin.com üzerinden ve kayıtlı olduğunuz e-mail adresine yapılacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi