İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gerçekten netten para kazanacaksınız !

LoAd86

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar, Android telefonu olanlar için kolay bir sistemi anlatacağım. Günlük en az
Uygulamanın adı : WHAFF REWARDS (Play store'da whaff yazdıktan sonra çıkan ilk uygulama)
İndirdikten sonra uygulamayı açıyoruz ve sağ üst köşeden login yazan yere tıklıyor ve facebook hesabımız ile giriş yapıyoruz. Bu arada size invitation kod soracak lütfen benim kodumu giriniz. KOD : AI88553

Kurulum bu kadar Sonra Premium Picks , Whaff Picks ve Other Picks işlemlerini yapıyoruz. Her Picks'in altında türkçe açıklama var indir ve yükle diye. Siz indirip bir kere giriyorsunuz ve 3 saniye sonra ücret hesabınıza aktarılıyor.

Ücretler aşırı derecede yüksek,biraz bahsedeyim ücretlerden. KOD : AI88553

Referans kodu ile üye olursanız direk size $0.30 veriyor ki vereceğim ref ile üye olmazsanız sistem sahibine gidiyor ücret ve size birşey gelmiyor. Sıfırdan başlamak yerine $0.30'dan başlamak daha iyi olur.
Kesinlikle her gün Premium Picks veriyor, ve bu premium picks ücreti$0.20 ayrıca her gün oyuna girmeniz size ekstra $0.05 veriyor.
Normal Whaff Picks'ler $0.24 ile $0.07 arasında geliyor ve ortalama $1.5 buradan geliyor. Sadece uyglamayı indirip bir kereliğine giriyorsunuz.
Şirket reklamları, oyun videoları izleyebiliyorsunuz. Bu reklamlar her gün çıkar ama çok çıkmaz, en az gün içerisinde $0.2 buradan kazanabiliyorsunuz.
Facebook arkadaşlarınızı davet ediyorsunuz ve bu HER GÜN OLUYOR. $0.60(Facebook arkadaşlarınızdan üye olanlar olmaı ikinci bir davet için)

Toplamda en az $0.20 + $1.50 + $0.60 + $0.20 = $2.5 bakın bu en az. Gün içerisinde whaff picks kısmı update oluyor.

Telefonda oyun oynayıp yada başka şekilde boş geçiriyorsanız, aslında iyi bir uygulama.

Paypal alt ödeme limiti $10 - 3 gün içinde ilk isteiğimi yapacağım kendi ödeme kanıtımı koyacağım.

Ödeme şekillerinde bize en lazım olan PAYPAL var, amazon gift card var. KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM.
4 Gün içinde kazandım. Payout isteğinde bulundum 22 saat sonra hesaba yattı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5