İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

"gerekirse kuzey ırakdaki kürt yönetimiyle görüşürüz"

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
habertürkde az önce duydugum habere göre bunu söylüyen recep tayyip erdoğan... yazık diyebiliyorum sadece siz daha oylarınızı verin..

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Kuzey Irak sınırı ötesindeki Avaşin'e operasyona hazırlanılır. Gece 4 koldan Türk ordusu sınırı geçerek PKK kampına doğru operasyona başlar. Dönemin sadece aşiret lideri, Mesut Barzani yönetimindeki peşmergelerin bölgede Türk ordusuna rehberlik desteği sağlayacağı Ankara'dan bildirilir. Barzani'ye ait karakollara yakın geçen Türk ordusuna, buradan ateş açılır. Operasyon komutanı Osman Pamukoğlu'nu arayan takım komutanı Barzani Karakolu'na kendilerini tanıttıklarını ancak karşılığında ateş açıldığını söyler. Osman Pamukoğlu duyduğuna inanamaz. "Karakolu yerle bir edeceksiniz, kesin emirdir!" Burası temizlendiğinde anlaşılmıştır ki, Kuzey Irak demek PKK demektir.
---
Kan Uykusu belgeselinden.

Vatan sevgisinden beslenen fedakarlık duygusu dejenere insanlara gülünç gelir..

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçenlerde senarist dediği bi vatandaşa ithamda bulunmuştu.

'lan ananıda al git diye'

bu günlerde o vatandaş ve büyük bir kesim kuzay ırak kürt liderleri ile masaya otururuz diyen kişiye bu sözü kullanıyordur. yazık bu vatanı bölmek için ellerinden geleni yapıyorlar.

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"habertürkde az önce duydugum habere göre bunu söylüyen recep tayyip erdoğan... yazık diyebiliyorum sadece siz daha oylarınızı verin.."

eger boyleyse alahindan bulsun... ne farkin kaldı tayip ? birak olsunler, nasıl olsa "askerler oraya yatmaya gitmiyor" !!!!! 2 gun once boyle birseyi kabul edemeyiz demisti.. muhatapimiz degildi demisti

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
her seferinde ben de diyorum daha neler göreceğiz diye de sonu gelmiyor artık bunların.
seçimler yaklaşıyor Amerikadan onay alması gerek tayyibin.

aragorn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iktidarın bi çok hatalarına göz yumduk ama bunu hazmedemeyiz...gururumuza dokunur... :(
korkuyorum arkadaşlar. seçime kadar bu hükümet bunlarla masaya oturursa geri dönüşü olmayan bir yola girilir..
1993-1995 yıllarını hatırlıyorumda...her gün manşetlerde kahraman askerlerimiz, operasyonlar 50 PKK'lı öldü, 200 PKK'lı öldü.. vs.. vs...okurduk...
bölgede dilediğimiz gibi at koşturabiliyorduk...kimse bişiy diyemiyodu...
sen git sana kuzey ırakta saldıran "barzani" ile görüşebiliriz de....
"ananıda al git LAN !" buda utanç abidesine yazılmış sözlerden biri....
"Kürt sorunu, benim sorunumdur !" bu sözü dediğinde acaba ne kadar düşünmüştü????
ülkende azınlık sorunu var diye kabullenirsen ilerde nolcak???
arkadaşlar oylarınızı işe yarayacak partilere verin...
AKP haricinde...ama lütfen meclise girebilecek partilere verin...%10 barajı altında kalma potansiyeli olan partilere oy vermeyin...OYLAR ÇÖPE GİTMESİN !
bu ülkede çok fazla parti var..oyların %12'lik kısımını bu kırpık kırpık küçük partiler bölüyor...meclise fazladan +1 parti daha çıksa fenamı olur???? amaç her kesimin temsili değilmi???? ( her kesim derken DTP hariçtir tabii...)
lütfen arkadaşlar seçimlerde oyunuzu verirken iyi düşünün..

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herşey beklenir bunlardan. bugün a yarın b diyorlarlar. ne yaptıklarını ne dediklerini, dediklerinin nereye gittiğini kendileri de bilmiyorlar. Bu halk bu seçimde de onları seçerse, herşey müstehaktır bizlere:(

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vatandaşla Nasıl Konuşulur..

88677rb3.jpg

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oy atmamayı düşünen biri olarak muhtarlığa gidiyorum şuan kayıt yaptırıcam..

Quasi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben online gazetelerde goremedim bu haberi. kaynak gosterebilir misiniz bu haberle ilgili

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben online gazetelerde goremedim bu haberi. kaynak gosterebilir misiniz bu haberle ilgili

şöyle yapalım açın haberleri tvde izleyin orgeneralimizin abd den yaptıgı açıklamadan zaten kimlerin nasıl birşeyler dediğini anlıyabilirsiniz..

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vatandastan vatandasa fark vardir . konuyu yine anani al git meselesine cektiniz ya aferin size

yalan birşey söylenmiyor.. eleştiridemi yapılamıcak problemlerdemi yansıtılamıcak hatırlatılamıcak? bir başbakansan dikkat ediceksin...
onu geçtim sen bana vursan 2 tane daha sonra ben sana küfür etsem? 2mizde biribirimizden davacı olabiliriz dimi? bunarağmen görüyoruzki vuran kıranda yok ortada...

bir tane villayı 2 tane yapabilmek için yıkan adamlar bu insan köylü diğil provakatör dese şahsen ben inanmam devamı size kalmış...

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vatandaşı dinlemek onun görevi bu şekilde tepki vermek için ona maaş verilmiyor dikkatinizi çekerim...

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
devleti yönetenler vatandaş farkı gözetemezler! bu lüks onlara verilmemiştir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5