İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gereksiz mesajlar

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Kubra isimli üye benim eşim ve zaman geçirecek şeyler bulması, daha da doğrusu zaman geçirmesi için birşeyler öğretmeye çalışıyorum. Ben bir yılı aşkın bir zamandır sağlık problemleri ve yediğim kazıklar nedeni ile ne forumlara girebiliyorum ne de başka birşeyle uğraşabiliyorum.
Güvenebileceğim doğru bir ortam olduğunu düşünerek işe buradan başlaması gerektiğine karar verdim ve burada birşeyler yapması için çabaladım.

Özel mesaj atamıyordu ve nedenini sordu neyse ki yapması gereken 50 mesajı saçma sapan mesajlar atmadan konuları tek tek aratarak yanında ben varken doldurduk, çoğu konu ya hiç cevap verilmemiş ya da çözüm bulunamamış konulardı ve cevap verildi.

Bu forumda belkide onlarca mod var çoğu haftalarca bir post bile yazmıyor bunu hepimiz çok iyi biliyoruz pek paylaşımı seven üyemiz yokken 50 mesaj sonrasında "Gereksiz mesaj yazmak" suçu ile üye banlanıyor sizce bu mantıklımı?

Üstelik bunun bir problem olduğu fikrini savunarak bir konu açmışken, üstelik birçok konuya cevap vermişken?

Sizce ben nerede yanlış yapıyorum? Gözlemlerim mi yanlış iyinet için? Bilmem kaç saat içerisinde bilmem kaç mesaj atamama gibi bir durummu söz konusu? Lütfen bu cezayı veren mod arkadaş çıksın ve onunda son 50 mesajını inceleyelim Kubra isimli üyeninde son 50 mesajını inceleyelim kim daha çok paylaşımda bulunmuş bi görelim, lütfen.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forumda yönetim degişikliği oluyo ve hepsi düzenlemeye giriyor bir iki gün oldu degişim başlayalı düzelecektir elbet.. :)

Ayrıca geçmiş olsun..

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Hayır aXzel anlamadığım böyle birşeyin hata olacağını söyledim bana söylediği şey "e peki neye cevap yazacağım, ya bilmediğim konular ya ilgim dışındaki konular" tamam dedim beraber yazalım.
Ve onlarca konuya cevap yazdı, diyorum ya çok merak ediyorum bu cezayı veren arkadaş ne kadar paylaşımda bulunmuş da böyle bir cezayı hak görmüş.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Gifted.ib sorun çözüme ulaşması birşey değiştirmiyor arkadaşım bu saatten sonra ben bu işi sevdirmeye çalışırken o insanın şevki kırıldı birkere şimdi gelde anlat.
Ama kişisel olarak bu cezayı veren arkadaşı merak ediyorum, ne kadar paylaşım yapmış kime ne kadar yardım etmiş görmek istiyorum.
Forumda ben pekte yönetici göremiyordum tek hatırladığım "Angelo, ploop, selim" gibi üyelerdi topu topu ilgili 3-5 üye varken ve ciddi anlamda paylaşımlar yapılırken bu ne ki?

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pardon ne yazdımda mesajımı silmek zorunda hissettiniz ?
genelde açıklama yapılmaz dedim
yine doğru oldu. açıklama yapma geregi duymadan mesajı sildiniz.
yönetim degişti de ne degişti ?
alikıran başkesenlik devam.
"Güç avcunuzdaki kor gibidir. ne kadar sakin tutabildiginizle doğru ortantılıdır" demiş atalarımız.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gifted.ib sorun çözüme ulaşması birşey değiştirmiyor arkadaşım bu saatten sonra ben bu işi sevdirmeye çalışırken o insanın şevki kırıldı birkere şimdi gelde anlat.
Ama kişisel olarak bu cezayı veren arkadaşı merak ediyorum, ne kadar paylaşım yapmış kime ne kadar yardım etmiş görmek istiyorum.
Forumda ben pekte yönetici göremiyordum tek hatırladığım "Angelo, ploop, selim" gibi üyelerdi topu topu ilgili 3-5 üye varken ve ciddi anlamda paylaşımlar yapılırken bu ne ki?

çözüme ulaşması bişey degiştirmiyorsa şevk dediğin şey bukadarcık şeyle kırılıyorsa ozaman ben intihar etmeliyim google "rüyada cinsel ilişikiye girmek" rüyası yüzünden içinde 1200 dolarım olan hesabı banladı keşke kafama sıksaymışım dedim mesajını okuyunca..

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çözüme ulaşması bişey degiştirmiyorsa şevk dediğin şey bukadarcık şeyle kırılıyorsa ozaman ben intihar etmeliyim google "rüyada cinsel ilişikiye girmek" rüyası yüzünden içinde 1200 dolarım olan hesbaı banladı keşke kafama sıksaymışım dedim mesajını okuyunca..

konu ile alakası az olan insanları buraya alıştırmaya çalışıyorsanız
ve onun için emek harcıyorsanız
daha kötüsü harcadığınız emek herhangi bir sebep belirtilmeden heder ediliyorsa
bu tür tepkilerin çok normal olduğunu görmelisiniz.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
aXzel kadınlar bizim gibi değiller sorunlar karşısında, senin msn kayıtlarını gördüm sende ifade etmişsin "bu alemde pekte doğru şeyler yapılmıyor lütfen dikkatli olun diye".
Ben sırf bu yıl 50.000 dolar dan dahada fazla dolandırıldım, dolandıran ortağımdı bir sürü sağlık problemleri yaşadım bak bende ayaktayım toparlamaya çalışıyorum kendimi sıkmadım kafama.
Ama senide iyinet üye olduğun zamanlar da iyi şeyler yapmaya çalışırken banlansaydın söylemek istediğimi daha iyi anlardın.
Oysa 50 postu yazmak için gereken vakit sadece 25 dakika, oysa saatlerini nereye yazsam diye araştırarak ve sonrasında da en az 2 saat benimle birlikte zaman geçirerek birşeyler yaptık. Anlatmak istediğim bu doğru şekilde yapılmış birşey. Evet amaç 50 post olsun fakat saçma sapan olmasın. Buda yanlış olmasa gerek diye düşünüyorum.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
usta benim banlanmadığım yer kalmadıki :D banlanmak filan önemli değil mesaj sayısı filanda önemli degil ama burda sendede hata var ( pmle geliyorum).. ve ayrıca pm dedigin nedirki .. mesala link aldım ben o konuyla ilgili olarak ve site adresini yenge direk yazsa o siteye kimse bişey yapmazdı ve bir tane [email protected] diyede bir msn adresini altına yazarak daha kolay olurdu dimi ?

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
@osahin ben size elimden geldiğince pm ile durumu açıkladım.Başka birşey söylemiyorum...

@CMYLMZ sizin yorumunuzu ben sildim.Bu yorumu silmemdeki neden ise;konunun ne olduğu önemli değil eğer her hangi bir şekilde yönetim eleştiriliyorsa siz orada başrol'e geçip bir iki yıkıcı eleştiride ben yapayım tarzı yorum yaptığınız için silindi.

Forumda bölümünde de yazacaktım vazgeçtim.Ancak sizin yönetim ile ne alıp veremediğiniz var gerçekten çözmüş değilim.Hiç bir yönetimden memnun olmadığınız gibi sürekli olarak yönetimi gerekli gereksiz eleştirmeden duramıyorsunuz.

Eğer yönetimden her hangi biriyle (bende dahil) kişisel bir probleminiz varsa lütfen pm ile çözün.Bu şekilde forumu yansıttığınız karamsarlık ve olumsuzluk havasının kimseye faydası yoktur.Lütfen ama lütfen bu tutumunuzdan vazgeçin artık...

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@osahin ben size elimden geldiğince pm ile durumu açıkladım.Başka birşey söylemiyorum...

@CMYLMZ sizin yorumunuzu ben sildim.Bu yorumu silmemdeki neden ise;konunun ne olduğu önemli değil eğer her hangi bir şekilde yönetim eleştiriliyorsa siz orada başrol'e geçip bir iki yıkıcı eleştiride ben yapayım tarzı yorum yaptığınız için silindi.

Forumda bölümünde de yazacaktım vazgeçtim.Ancak sizin yönetim ile ne alıp veremediğiniz var gerçekten çözmüş değilim.Hiç bir yönetimden memnun olmadığınız gibi sürekli olarak yönetimi gerekli gereksiz eleştirmeden duramıyorsunuz.

Eğer yönetimden her hangi biriyle (bende dahil) kişisel bir probleminiz varsa lütfen pm ile çözün.Bu şekilde forumu yansıttığınız karamsarlık ve olumsuzluk havasının kimseye faydası yoktur.Lütfen ama lütfen bu tutumunuzdan vazgeçin artık...

vazgeçtiginiz mesajın altına neden bu şekilde davrandığımı yazdım.
umarım okuma zahmetine katlanırsınız.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
evet bende ayrıntı atlayarak yazmışım :(
hayır zaten bana noluyosa :p

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar sorun bir yanlış anlaşılmadan oluşmuştur.Bu durum ile ilgili izahat osahin ve CMYLMZ yapılmıştır.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
sevindim @kubranın banının açılmasına
iyinette hevesli insan görmek çok güzel

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5