İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

gereksiz mesajlar

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1) forumdaki gereksiz mesajlar oldukça rahatsız etmeye başladı beni. özellikle al-sat-ilan bölümünde 10$'a şunu yazıyorum dediğiniz zaman alıcıdan çok sadece mesaj sayısını arttırmak için yorum yapan insanlar cevap veriyor. en azından bu bölümde ilgisiz mesajların silinmesini talep ediyorum
2) önceden cevap verilmiş konu başlıklarının silinmesini, yalnız silinirken de uyarı yapılarak kullanıcının arama özelliğini kullanmasını istiyorum. aksi takdirde yakında google gibi bir "çöplük" haline gelecek iyinet.
teşekkürler.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanıyorum referxchange arkadaşımızın al sat ilan bölümündeki ilanında yaşadıkları söylediklerime en güzel örnekler.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
+100000000000000000000 fazla söze gerek yok gerekli şeyleri açıklamışsın dostum..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanıyorum 4876 üyeden sadece 2 kişi bu yönde düşünüyor. önemli bir gelişme, forumun geleceği hakkında ipuçları veriyor.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mantıklı ama hepimiz bu yanlışa düşebiliriz bazen. Herkes kasten yapmıyor.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten kalıplaşmış soruları kastettim. mesela "sedo ne kadar ödeme yapıyor" "sedo paypalden başka ödeme yapıyormu" "pr ne demek" gibi..

T

Turkyurdu.org

Misafir
Sabit bir baslikla bildirilmesi daha mantikli olur. Mesajlarin silinmesi icin ayiklanmasi gerekir, buda uzun zaman alir. en azindan bundan sonraki mesajlar icin sabit konu basliginda bu konunun bildirilmesi saglikli olur

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sabit başlık kondukça, forumda aktif olan içerik aşağı doğru gidecek ve çirkin gözükecek kanımca. mesaj silmesi ise gayet kolay birşey bana göre. yeni konu açıldığında çat diye sizlere ömür olacak. ekşisözlük o kadar yazar ile bu kadarını yapabiliyorsa, iyinet de yapabilir pekala?

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 haftadır bu imzayı boşuna kullanmıyorum :)

"Sizde 18*10px bu link'i imzanıza ekleyin, klik başı hem zaman kazanın ve forumu çöplükten kurtarın hemde insanlara yardımcı olun.. Ads by xmlsrrrrrrrrrrr"

C

cfksanal

Misafir
ploop' Alıntı:
1) forumdaki gereksiz mesajlar oldukça rahatsız etmeye başladı beni. özellikle al-sat-ilan bölümünde 10$'a şunu yazıyorum dediğiniz zaman alıcıdan çok sadece mesaj sayısını arttırmak için yorum yapan insanlar cevap veriyor. en azından bu bölümde ilgisiz mesajların silinmesini talep ediyorum
2) önceden cevap verilmiş konu başlıklarının silinmesini, yalnız silinirken de uyarı yapılarak kullanıcının arama özelliğini kullanmasını istiyorum. aksi takdirde yakında google gibi bir "çöplük" haline gelecek iyinet.
teşekkürler.

Katılıyorum... Şuan pek bir sorun olmasada ileride çok rahatsız edici olabilir. :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5