İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GetMyads ile Para Kazanma Dekontlu

0ps

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar bugün size Getmyads ile para kazanmayı anlatacağım site 2011 yılında kurulmuş ve 2015 e kadar sitenin kurulumu alt yapısı ile uğraşmıştır. bu sene Türkiyeden yatırımlar yapılmaya başlamıştır. Öncelikle size sitenin tanıtımının yapıldığı videoyu gondereceğim: Getmyads tanıtım
wCvErS.jpg

Burda nasıl kazanç edildiği hakkında hazırladığımız bir tablo

d48170ad4c85510ae08c757d64ebd127.jpg

Site ne kadar kazandırıyor ne kadar kazanırım gibi sorular için hazırladığımız videomuz :
https://www.youtube.com/watch?v=33xm_fEV0bI
Kazanç robotu
20'den fazla Liderlerimizin hazırlamış olduğu ekibimize ait sitemiz:
Tanıtım sitemiz

Kısaca kazanc yontemını anlatmak gerekırse: 1 adet jeton 50 dolar degerınde yatırım ıle baslanıyor bu 1 jeton bıze 600 gun gerı odeme yapıyor faiz isler gibi bize her gun 0,5 dolar gelir saglıyor. Ve herhangı bır program ındırmemıze sureklı sisteme gırmemıze gerek yok. Yatırım mıktarınıza ve aldıgınız jetona göre gunluk kazancınız artabılır. ben suan 10 jeton ile yatırıma başladım. Gunluk 5 dolar kazancım var. Sitede amac bu jetonlar ile reklam sirketine yatırım yapıyoruz onlarda bize 600 gün boyunca geri dönüşüm yapıyor. Getmyads basit bir şirket değildir bunuda belirtmek isterim büyük şirketler ile çalışmakta, örneğin aliexpress bir saat markasını tanıtmak istiyor getmyads ile anlaşıyor ve çeşitli sitelerde (mynet, google,facebook vb) sitelerde tanıtımını yapıyor bu şekilde para kazanıyor. Zaten videoyu izlemeye başlayınca nasıl kazanç elde edildiğini anlıyacaksınız.

Son olarak bizim ekibimiz sağlam ve networker bazında çok iyi yerlere gelmiş kişiler ile çalışıyoruz. Kimseye sirtimizi çevirmiyoruz yatırım yapmaya başladığınız an whatsapp grubumuza sizide katıyoruz ve her sorununuza yardımcı oluyorum. Evet sizde yatırım yapmaya başlayın hemen getmyads'deki yerinizi alın.

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 00:31 -->-> Daha önceki mesaj 00:26 --

[/COLOR]
vhsoCf.png

Bu da aldığınız jetona göre kazanç tablosu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5