İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

geyik.net

G

geyik.net

Misafir
reklamin iyisi kötüsü değil. şu anda sitede bişi yok. ben daha önce sedo da satışa çıkardım bu siteyi. satmayı düşünüyorum tatmin eden bir rakam alirsam. ama işin dalgasinda olunca bu iş olmuyor. domain'in kötü olduğunu düşüneniz varmıdır bilemiyorum ama bence hayatında ilk defa internete girecek bir insan eğlenmek isterse ilk geyik.com geyik.net bunları yaziyor. ama olay bu değil. ciddi ciddi fiyat ilgilenen olursa bende ilgilenecem. bu arada hepimizi bi şekilde reklamımızı yapmaya uğraşıyoruz. hepimizin belirli emekler harciyarak belirli yollar kat ediyoruz. bu yolları kat ederken de reklam yapiyoruz. bunu reklam olarak da algilayabilirsiniz gerçek bir satış olarakta.. bi kaç mesaj önce yazdıgım nabız yoklamak için lafları satış için en iyi fiyatı bulmama yardım edecekti. ayrıca burda herkes az çok birşey bilen webmasterlar. belki ilerde yapacağımız projede aramızda olmasını isteyeceğimiz insanları da bu forumdan seçmeyi düşündüğümüzdendir. neyse umarım bu yazıdan sonra herkes daha ciddi olur. (gerci domain geyik olunca ister istemez insan ciddi olamiyor dimi ;) )

M

Maksim

Misafir
seni tatmin eden sayıyı bulamadık biz bu bulmaca oyununda. şifreyi çözümlesen bize nasıl olur :rolleyes:

A

ALY

Misafir
verilen mesajları okudum ama bişey diyemiycem. Ciddi ciddi 750$ veriyorum istersen pm at görüşelim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5