İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Geyik Soru-Cevap

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Bu konuda geyik soruları soruyoruz.Bunun için webmaster olmanıza gerek yok,isteyen herkes katılabilir.Her ne kadar geyik sorular da olsa sorularınız ve cevaplarınız aşırıya kaçmamalıdır ve seviyeli olmalıdır.Hadi başlayalım.
Soru:
Issız bir adaya düşsen yanına alacağın 3 şey ne olurdu?

bdrc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
danimarka :p
taşıma suyla değirmen dönmüyorsa nasıl oluyorda damlaya damlaya göl oluyor?

bu tezatlık aslında devamlılık ile ilgili, taşıma suyla gayet de döner değirmen ama kesintiler olur işte, su taşıma esnasında falan :) ama damlaya damlaya göl olma durumunda bir devamlılık var, bkz: damlaya damlaya :D

yıllardır kendi kendime sunduğum çıkmaz, buraya kısmetmiş :)

2 şekerli çay içen birisi yanlışlıkla 3 şeker attığında çayını daha az karıştırıp içebiliyorken, 3 şekerli çay içen kimse yanlışlıkla 2 şeker attığında neden daha fazla karıştırıp içemiyor? :ıslık:

emmrecan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi öyle bir sormuşsunki kesmişsin başlığın önünü :DD

şimdi aslında içebilir ama kimse bu güne kadar içememiştir :DD teoride eğer çayı olabildiğinde hızlı karıştırabilirsen çayın içinde bulunan ve çaydan daha ağır olan şeker molekülleri merkez kaçın etkisiyle dış tarafa doğru yönelecek ve bu durumda çayı içersen yoğunluk artacağından 5 şeker tadı bile alabilirsin :hihi:

Dünyada hiç kimsenin almak istemediği domain varmıdır ? :)

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Ben dünyada hiç kimsenin almak istemediği domain olmadığını düşünüyorum.Her domainin kendine göre bir güzelliği var.
Hiç biri için istemediğiniz bir şey yaptığınız oldu mu?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5