İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GeyikTR.COM - Satılık

Rumuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
* Domain Adı : GeyikTR.COM
* Bitiş Tarihi : 28-03-2009
* Registar : HostEvi.COM
* Transfer Ücreti : HostEvi.COM Hesapları Arası Ücretsiz
* Özel Notlar : İsteyene Sitede Kurulu Olan Portalıda Verebilirim
* Ücret : Sizin Teklifleriniz

Linko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Havale nasıl :S
PTT Hesabınıza 5 YTL ..
Tabi varsa

Rumuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
30 ytl havale yapamazmısın ? hesaba garanti.

Rumuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hesap bilgilerini pm atıyorum. msn adresimide yazıyorum hem eklersin hem yatırırsın parayı.

cawbella

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaştan henüz bir ses yok.

iki gün sonra bilgilerini yolluyorsun ben tek kelime etmiyorum. Bilgilerini gonderdikten 1 gün sonra direk yukaridaki cümleyi kuruyorsun birazcık esnaf olun. Demekki İşimiz gücümüz varmış bakamadik.
Arkadaş Profilime bile iki tane mesaj atmiş şoke oldum :)

Paranız hesapda transfer kodu gonderiniz.

Rumuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hesaba geçtimi para hostevi.com kullaıcı adınızı atınız. hesabınıza geçireyim eft yaptıysanız yalnız pazartesiye geçer eğer 4ten önce yaptıysanız geçmiştir hesabı kontrol etmedim birde msne eklerseniz görüşelim. kusura bakmayın bende ses gelmeyince herhalde vazgeçtiniz zannettim hesaptamı şuan para suan kontrol edemiyorumda hesabı.

birde eğer başka firmaya transfer etmek istiyorsanız domaini 1 yıllık uzattırmanız gerekmekte hostevi.comdan uzattıktan sonrada transfer edebilmek için 1 ay beklemek gerekiyormuş bilmiyorum doğrumu değilmi ama 1 yıllık uzatınca size transfer kodunu verirler. sizde istediğiniz firmaya aktarırsınız.ben size aktarırım hostevi.com hesabınıza kullanıcı açın siz.

cawbella

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hesaba geçtimi para hostevi.com kullaıcı adınızı atınız. hesabınıza geçireyim eft yaptıysanız yalnız pazartesiye geçer eğer 4ten önce yaptıysanız geçmiştir hesabı kontrol etmedim birde msne eklerseniz görüşelim. kusura bakmayın bende ses gelmeyince herhalde vazgeçtiniz zannettim hesaptamı şuan para suan kontrol edemiyorumda hesabı.

birde eğer başka firmaya transfer etmek istiyorsanız domaini 1 yıllık uzattırmanız gerekmekte hostevi.comdan uzattıktan sonrada transfer edebilmek için 1 ay beklemek gerekiyormuş bilmiyorum doğrumu değilmi ama 1 yıllık uzatınca size transfer kodunu verirler. sizde istediğiniz firmaya aktarırsınız.ben size aktarırım hostevi.com hesabınıza kullanıcı açın siz.

Domainin Transfer kodunu Pm olarak atınız.
Paraniz Bankamatikden yatırıldı. 35 ytl -4 gonderme parası :31 ytl hesabınıza gectı. Lütfen kontrol edin Başkasına yaptırdım.

birde profilimdeki mesajları editlerseniz çok memnun olacağım

Rumuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anlatamadım sanırım ben sizin hostevi.com hesabınıza aktaracağım domaini ancak yani domain sizin hesabınızda olacak hostevi.com hesabınızda. firmadan 1 sene domaini uzatırsanız transfer kodunu alabiliyorsunuz bende ilk aldığımda bilmiyordum istedim transfer kodunu böyle dediler siz www.hostevi.com dan hesap açın ben sizin hesabınıza aktarayım ben domaini aldığımda biraz ucuzdu çokta değil gerçi 8.5 ytl falandı o yüzden 1 sene uzatılması gerekiyormuş http://www.hostevi.com/createacct.php bu linkten kullanıcı adı oluşturup bana kullanıcı adınızı pm atınız. veya msn adresimi ekleyebilirsiniz ilk attığım pmde vardı msn adresim.

cawbella

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domain sorunsuz bir şekilde alınmıştır teşekkür ediyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5