İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gezi ve Adana Konulu İki Domain

leblebi82

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar NET uzantısı dolu olan iki tane domainimi yorumlamanızı istiyorum.

Başka dolu uzantıları var mı bakmadım.

Proje yapmayı düşünmüyorum sadece satarsam ne kadara vermeliyim ? Fiyat tahminlerinizi yazarsanız sevinirim.

adanalilar.com

gezideyiz.com

Her ikisinin de Net uzantısı doludur..

Penabil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam 2 side genel anlamda çok havada kalan domainler proje bazlı nası bir şey yapılabilir bilemiyorum ben adanadayım adanalilar.net e girmem yani ama bütün adanalı ünlüleri toplayıp bir site yapabilirsen belki bişeyler olabilir gezideyiz pek bi ışık yakmadı bana bişey diyemiycem

leblebi82

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam 2 side genel anlamda çok havada kalan domainler proje bazlı nası bir şey yapılabilir bilemiyorum ben adanadayım adanalilar.net e girmem yani ama bütün adanalı ünlüleri toplayıp bir site yapabilirsen belki bişeyler olabilir gezideyiz pek bi ışık yakmadı bana bişey diyemiycem

Genelde bu tarz şehir domainleri dolu ve birçok proje gördüğüm için bu domaini aldım ama bakalım nolacak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi