İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GeziCapulcusuyuz.Biz

demigod

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhabalar sözü fazla uzatmak istemiyorum. Başbakanın taksim gezi parkındaki olaylar yüzünden orada direniş gösterenlere 'ÇAPULCU' demesiyle revaçta olan bir domain olacağını düşünerekten aldığım domaini satlığa çıkartıyorum.
http://www.gezicapulcusuyuz.biz 06.06.2013 tarihinde 1 yıl süreyle aldım. Çok amaçlı geziparkındaki olayların fotoğraf, videoları yayınlanmak içinde kullanılabilir veyahutta orada polis şiddetine maruz kalmış insanların yaşadıkları hakkında hikayeler yazılması için çeşitli şekillerde kullanılabilecek bir domain.

Fiyat olarak: 75 TL'dir. Almayı düşünen kişi PM atabilir. Ya da siteye girerlerse twitter ve facebook adreslerimden tarafıma ulaşabilirler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5