İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GG dükkanına SEO uygulanabilir mi? Nasıl?

spy1983

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

GG de bir dükkan açtım bu dükkan linkine SEO uygulanıp, istediğim bir kelime veya cümle ile bu linki google da üst sıralara çıkartılabilinir mi?

Yoksa bir alan adı alıp, onu yönlendirme yapmak mı gerekir?

Teşekkürler

X

Xman

Misafir
Dükkan adresinize pr'li sitelerden link verilerek dükkanda satışı yapılan ürünlerin google aramalarında üst sıralarda çıkması sağlanabilir. Onun dışında pek bir şey yapılabileceğini sanmıyorum.

elitwebmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
uygulanabilir.xman adlı arkadaş gerekli açıklamayı yapmış zaten :D

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
İçerikte hedefli kelmiye göre doldurulabilir.

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
bu konuda çok tecrübe sahibiyim. gg de açtığım dükkanda deliler gibi satış yapıyorum.

olay şu:

1.veritabanı oluştur
2. gittigidiyorun ürün ekleme sayfasındaki javascripti indir ve veritabanındaki kategorileri buna göre düzenle.
3.ürün sayfalarının sol tarafına o kategorideki diğer ürünlerin linklerini koy
4.her ürün için 5 anahtar kelime belirle ve link olarak gg nin arama sonuçlarını çıkarmasını sağla(örnek:playstation 3 satıyorsun-anahtar kelime ps3-tıklayınca dükkan arama motorunun ps3 sonuçları çıksın)
5.dükkan arama motorunda bu şekilde her ürün için 5 fazladan sayfa oluşturmuş olursun ki gittigidiyor bu sayfaları da indexler.

daha fazla yazacaktım ama zamanım yok şu an için.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5