İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

giggart.com - Teknoloji, sanat, tasarım kişisel blogum yorumlarını bekliyorum

giggart

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
GİGGART

Öneri ve görüşlerinizi bekliyorum.
smile.svg

giggart.com, teknoloji, sanat, tasarım ana konularını ele alarak başlayan ve şuan fotoğrafçılık, internet, otomobil gibi alt dallarda makaleler paylaşan bir blog. Kendi hobilerini gerçekleştiren kişilerden oluşan altı kişilik kadrosuyla makaleleri oluşturmaktayız. Ziyaretçilerimiz için her gün yeni makaleler paylaşıyor ve en ince detaya kadar inerek hazırlıyoruz. Makalelerimiz hepsi özgündür ve kesinlikle başlıkta ne yazıyorsa makalenin içeriğinde de onu bulacaksınız. Her konuda yazarak, her telden insana hitap ediyoruz. Bunun için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.

Üyelik Sistemi:
*giggart.com üyesi olarak site yöneticileri, yazarları makalelerini paylaşabilir ve backlink kazanabilirler.
*Aynı zamanda giggart.com a üye olarak kendi makalelerinizi paylaşarak, kendi kişisel alanınızı oluştura bilirsiniz. Bu saye de makalelerinizi bir çok insana ulaştırabilirsiniz.

giggart.com'da ne bulabilirsiniz?

* Teknolojik gelişmeler ve gündem
* Teknolojiye felsefi yaklaşım, teknolojinin hayatımıza etkisi gibi genel makaleler.
* Yeni başlayanlar ve hobi olarak fotoğrafçılık alanında uğraşan kişiler için ücretsiz eğitim makaleleri.
* Dizi önerileri, diziler hakkında analizler.
* Film önerileri, filmler hakkında analizler.
* İnternet, sosyal medya gibi konularda işimize yarayacak bilgi ve gelişmeleri takip edeceğiniz makaleler.
* Tasarım konusunda makaleler. Örneğin otomobil tasarımı veya küçük odalar için tasarımlar.
* Trend ve indirimde olan ürünleri paylaştığımız bir kategorimiz mevcuttur.</b>

Sizler için teknoloji gündemini takip ediyor ve paylaşımlar yapıyoruz. Aktif olarak sosyal medyayı kullanarak sizlere haberler ulaştırıyoruz. Hepinizi sitemize bekliyoruz.

Adresimiz: https://www.giggart.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5