Giriş

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
19 Temmuz 2008
Mesajlar
12,395
Reaction score
253
On milyonlarca kullanıcı sorularını arama sistemine yöneltir, milyonlarca site bunlara yanıt verir ve bu sitelerden kullanıcının sorusunu en iyi yanıtlayanlar memnun ziyaretçiler kazanır. Yandex arama hizmetinin görevi, kullanıcıyı yanıta mümkün olduğunca hızlı götürmektir.

İyi bir site, insanlara yönelik sitedir. Kullanıcı sitede metin okuyabiliyor, resimlere bakabiliyor ve gereken bölümü bulabiliyorsa, bu hiç de fena değildir. Ancak Yandex arama sistemi sadece ve sadece karmaşık bir programdır. Arama programının sitenizde bulunan tüm bilgileri «okuyabilmesi» için, sitenin tasarlanması sırasında bunun düşünülmesi gerekir.

Bu kılavuz, sitelerinin Yandex arama sistemi tarafından hatasız şekilde dizinlenmesi ve doğru derecelendirilmesini sağlama konusunda web uzmanlarına ve site sahiplerine yardımcı olacaktır.

Site üzerinde çalışırken uygulanması yararlı olacak tüm temel eylemleri listelemeye çalıştık. Önerilerimize uyulması, site sayfalarının arama sonuçlarındaki yerini olumsuz etkileyebilecek hatalardan kaçınmayı sağlayacaktır; ancak elinizdeki kaynağın popülerliğini sonuçta yalnızca kaynağın kalitesi belirlediğinden, Yandex arama sisteminden sitenize ziyaretçi akınını garanti etmez.
http://yardim.yandex.com.tr/webmaster/?id=1119233
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst