Girişim öncesi nasıl bir yol izlenmeli, nelere dikkat edilmeli? ( Soru - Cevap Postu )

makaleyaznet

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
13 Ekim 2018
Mesajlar
190
Reaction score
32
Konum
İzmir
Herkese selam,

2002 senesinden beridir, özellikle sektörel niteliği olan "web girişimleri" tecrübemize dayanarak, aklında yeni bir girişim fikri olan arkadaşlarımıza soru-cevap olarak tecrübelerimizi aktarmak için bu konuyu açtık.

Şuana kadar; reklam ağı sistemi, e-ticaret platformu, ulusal firma rehberi ve içerik alım-satım platformu gibi tecrübelerimiz oldu.

Bunlardan bazıları; maddi yetersizlikler nedeniyle kapanırken, bazıları farklı girişimciler tarafından satın alınmıştır. Aktif olarak devam eden platformumuzda var.

Özellikle, girişimler öncesinde, orta ve uzun vadede ne gibi tedbir alınması ve adımlar atılması konularında arkadaşlarımızla tecrübe ve fikirlerimizi paylaşacağız.

Genel olarak soru-cevap şeklinde ilerleyecek bu post'ta, elbette aynı şekilde tecrübeleri olan arkadaşlarımızında değerli yorumlarıyla katkı sunmasını dileriz.

Saygılarımızla.

( Şirket açılışı, muhasebe ve vergi konularında konu altında yanıt vermektense, ücretsiz destek alabileceğiniz bir mali müşavir arkadaşımıza yönlendirerek tüm detaylarıyla bilgi almanızı sağlayabiliriz. Burada amaç, özellikle bireysel çabalarıyla yol katetmek isteyen arkadaşlarımızla deneyimlerimizi paylaşmaktır. )
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst