İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gitmek istenilen ülkeler

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
bir dünya turu yapsam 2- 3 yıllık anca bitirebilirim gezip görmek istediğim yerleri :)

ama Ukrayna'ya vizesiz geçiş olursa senede 2 ay kalırım :D

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Bende şöyle gezerdim araba ile olabilir :) bisiklet beni aşar çünkü. Yunanistana giderdim ordan Makedonya, Kosava,Montenegro (Mecbur),Bosna Hersek, Hırvatistan (Mecbur), Slovenya(Mecbur), İtalya,İsviçre, Fransa,İngiltere, İskoçya, Maine (Stehpan King sağ olsun beynimize kazıdı), New York,Miami (Sahilden :) ), Küba, Meksika, Kalifornia, Japonya, Kore , Çin,Laos(Mecbur), Tayland, Hindistan,Pakistan ve Türki Cumhuriyetlerin hepsini gezdikten sonra , Rusya İran oradan Arabistan, Oradan Mısır'a giderdim :) dünya turumu böylece tamamlamış olurdum. Artık param o kadar çok ya uğramadığım bir kaç ülkeye direk giderdim Brezilya gibi.

Valla tanıdığınız birileri varsa bana sponsor olsunlar bütün dünyayı gezerek onların reklamını yapayım :) . İsterlerse yürüyerek gezerim :D yeter ki para versinler.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
obk yanlış hatırlıyorsun sanırım sen olayı :) http://www.google.com.tr/search?hl=...um=0&ct=result&cd=1&q=satılık+izlanda&spell=1 artık dünyanın en zengin ülkesi orası değil. Dünyanın satılmış ülkelerinden birisi.

Hayır, bir ara öyle bir geyik dönmüştü de sonra ülkenin hükümeti istifa etti, yerine geçen hükümet durumu düzeltti. Şu an sanıyorum Norveç'ten sonra en zengin ülke. Yani birinciliği Norveç'e kaptırmış olabilir ama yine de zenginler yani. Bankalara falan ciddi derecede yardım ettiler, şirketler tekrar yükselişe geçti, yani şu an sorun yok diye biliyorum.

obk İzlanda'dan bildirdi, söz tekrar sizde Birand :D

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sırayla
ingiltere
amerika(newyork,california ve miami)
hollanda
avustralya
çin,japonya,kore
kambocya,filipinler

birde tüm Türk dünyası ülkeleri+Rumeli Yunanistan,Makedonya,Bulgaristan memleketim...

:D şimdilik bu kadarcık

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5