İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GittiGidiyor.com Hesap Ödemesi ile ilgili

NeVarKi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar, bir arkadaştan duydumda, gittigidiyor.com da 50 TL Limiti doldurmazsan, O Ay kazancin 45 TL ise, Diger aya gectiginde Hesaptaki para sifirlaniyor, Ancak 50 ve üzeri olursa gönderiliyor..

Böyle birşey varmı ? doğrumudur ?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hayır öyle bişi yok yani paran her ay birikir ve sen toplam neyse ödeme talimatı verirsen toplamda ne varsa ilk cuma günü öder.

kazandıgın sürekli toplama eklenir. senin deidğdine gelirsen 50 yt tamamlayamayan para yok avcunu yala gibi bişi oluyor. Yani yaptıgın reklam boşa gidiyor ama bunu gg yapmaz hesabını kapatır ken bile öedemeni yapıyor sonra hesabını kapatıyor içerde paranı bırakmıyor.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
İlk defa duydum...

Yok öyle birşey, tabi yeni getirdikleri ( 1 hafta gibi ) bir uygulama ise bilemeyeceğim...

NeVarKi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende duydugumda inanmadım, Öyle saçmalık olamazki, ben koyim 1 ay, 49 Tl olsun .. Sıfırlasın, Kul hakkı yemiş olur, saçma yani..

Tamam teşekkür ederim arkadaşlar, Birikmesi gerekiyor dediğiniz gibi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5