İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gittigidiyor.com reklamları

KIZILKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme alan vs arkadaş var mı

reklam.gittigidiyor.com dan

KIZILKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende öyle diyorum ama arkadaş kitapyurdu.com gibi ödeme yapmıyor olmasın diyor. bence yapar. çünkü gittigidiyor Türkiye'nin en iyi alışveriş sitelerinden birisidir.

G

Gencadam

Misafir
Gittigidiyor'un ödeme yapmadığı hiç görülmedi. Sağlam bir sponsor.

T

TurkWeb

Misafir
Ödemeyi gene söliyorum kesin yaparda, çok az bir ücret veriyor tıklama başına 3 ykrş en fazla 4 ykrş veriyor, yanii google ve adbrite varken zor ilgi görür

KIZILKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
randevum.com 1 kuruşla gene ilgi görüyor bu bence daha çok ilgi görür kanaatindeyim.

T

TurkWeb

Misafir
KIZILKURT' Alıntı:
randevum.com 1 kuruşla gene ilgi görüyor bu bence daha çok ilgi görür kanaatindeyim.

O biraz absürta kaçtığı için normaldir ilgi görmesi çünkü hem absürt sitelerin trafiği normale göre 5 kat daha fazla hemde reklamlar baya tıklattırıyor :D ama gittigidiyor a anca o malzeme lazım olan görecekte tıklıcak..

KIZILKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TurkWeb' Alıntı:
O biraz absürta kaçtığı için normaldir ilgi görmesi çünkü hem absürt sitelerin trafiği normale göre 5 kat daha fazla hemde reklamlar baya tıklattırıyor :D ama gittigidiyor a anca o malzeme lazım olan görecekte tıklıcak..

doğru valla :D

çok ilgi çekiyor randevum.com bannerları.

Mavionline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GittiGidiyorda hile hurda yapmazsanız kesin olarak ödemenizi alırsınız. Almadım diyen arkadaş varsa yalan söyler... Sağlam güvenilir ve Türk sponsor.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence cok güzel olmuş yeni sistemleri ödeme kesindir ayriyetten biraz saksiyi calıştırırsak gittigidiyor.com dan hatri sayilir para kazaniriz bannerin ilgi cekmesi önemli degil önemli olan dogru hedef kitlesine dogru reklami göstermektir..

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben eski sisteme de üyeyim yenisine de üye oldum ağaç oldum. var mı eskiye üye olup yeniye de üye olan? onay kodu gelen?

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben eski sisteme üyeyim az bi miktarda birikmişti
yeni sisteme üye oldum sitem onaylandi. mailinde süzgeç veya gereksiz posta kutusu falan varsa oraya bak . :) benimki oraya gelmişti

G

Gencadam

Misafir
http://reklam.gittigidiyor.com/ Tıklama sponsorundaki ortaklık payımı "Ödemeler" kısmından dün ödeme talimatı verdim, bugün para hesabımdaydım. Böyle giderlerse şahane olacak. Dİğer Gittigidiyor satış ortaklığına göre daha kazançlı.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
heralde bende bişey var ... 2 kere kayıt oldum sonra da iletişim bölümünden kayıt oluyorum ama tık yok?? diye mail gönderdim ona da cevap gelmedi. noluyo ki acaba..

BeetLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tıklamaları bana gore dogru saymiyor yada ben bi yerde hata yapiyorum :D ama odemede guvenilir duruyor almadan %100 denmez

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla ben ödeme aldım kazancın %10 stopaş kesiyorlar.. ya benei sistemden cıkarttılar çünkü "manipülatif tıklamalar" diye sebeb sundular kesinlikle hile yapamadım sadece kendime ayip bütün sitelere kodları ekledim ve 10 günde 4 üye ve 40 ytl para birikti yani ben maksat boş alan dolsun diye koydum tıklama başı çok düşük oldugu için fazla ugraşmadım ama adamlar "manipülatif tıklamalar" diye tuturdular sistemden cıkartılar ve bakiyede ne varsa ödediler hemen.

Ödeme %100 güvenli ama admalar sanırım tıklamadan önce üye yaptırma yolunda az üye olursa tıklama az olursa fazla kazanmadan çıkartılıyosunuz.

GittiGidiyor iş ortaklığı programına dahil ettiğimiz "www.domain.com" adlı web sitenizde, "manipülatif tıklamalar" tespit edilmektedir. Tıklamaların manipülatif olup/olmadığı, sadece teknolojik (ip adresi, cookie vb) yazılımlarla tespit edilmemekte olup, bunların yanısıra tıklama yapan kullanıcıların verimliliği de ölçülmektedir. Bu bağlamda sitenizden gerekli verim de alınamamaktadır. Manipülatif tıklamaların devam etmesi durumunda "üyeliğiniz bitirilecektir". Bilgilerinize. GittiGidiyor

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bahsettigin şeylerin aynisi banada oldu :) benimde sistemden cikarip kazancimi ödediler
ayni şekilde tüm siterilerime koydum kesinlikle hile yapmadim
ilginc :)

G

Gencadam

Misafir
Bana da o mail geldi. Verdim veriştirdim. Bana rapor sunun diye. Cevap gelmedi, hala devam ediyor ortaklığımız, üstelik ödememi de günde aldım. Esk sisteme de üyeyim yenisine de. Yenisi daha karlı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5