İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GittiGidiyor İş Ortaklığı BlogSpot siteleri kabul ediyor mu?

dogus19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar, bir sorum olacaktı;

GittiGidiyor İş Ortaklığı BlogSpot sitelerini kabul ediyor mu?
Kabul ediyorsa; İş Ortaklığı başvurunda e-mail adresi yazarken e-mail adresinin uzantısının @sizinsiteniz.com şeklinde olması isteniyor onu nasıl halledecez?

kızılkene

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar, bir sorum olacaktı;

GittiGidiyor İş Ortaklığı BlogSpot sitelerini kabul ediyor mu?
Kabul ediyorsa; İş Ortaklığı başvurunda e-mail adresi yazarken e-mail adresinin uzantısının @sizinsiteniz.com şeklinde olması isteniyor onu nasıl halledecez?
subdomainleri kabul etmiyor .com gibi ana domain olması lazım. birde dediğin gibi sitenin eposta adresiyle başvurman lazım ama hepsiburada.com bildiğim kadarıyla blogspot'u kabul ediyor ;)

dogus19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hepsiburada.com un ödeme yaptığı en son kişi herhalde şuan cennettedir, hepsiburada ödeme yapmıyor ama GittiGidiyor bildiğim kadarıyla BlogSpot u kabul ediyor bi kaç blogda gördüm, ama işte tek sorn e-mail adresini ne şekilde yapacaz?

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Maalesef kabul etmiyor. Ücretli bir alan adınız olması gerekiyor. Arkadaşın dediği gibi ücretli bir alan adı alıp yönlendirme yaparsanız belki kabul olabilir.

dogus19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben blogspot siteleri kabul ediyor diye biliyordum da bi kaç blogspot sitede görmüştüm de ama neyse bi hal çaresine bakacaz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5