İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GittiGidiyor İş Ortaklığı Programı Yenilendi..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
GittiGidiyor İş Ortaklığı Programı'na www.******.com siteniz için yaptığınız başvuru, editörlerimiz tarafından kabul edilmiştir.

Sonunda 1 yıl aradan sonra geri sisteme kabul edildim. Aam 15 geçtiği için kabul edilmez diye farklı bir şifre belirmelmiştim şimdi şifremi hatırlamıyorum şifremi unuttum mail gönderme yaptım ama gelmedi.. Destek telefonalrı yokmu acaba bunların

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Sonunda 1 yıl aradan sonra geri sisteme kabul edildim. Aam 15 geçtiği için kabul edilmez diye farklı bir şifre belirmelmiştim şimdi şifremi hatırlamıyorum şifremi unuttum mail gönderme yaptım ama gelmedi.. Destek telefonalrı yokmu acaba bunların

Yeni bölümde bu açıdan bir sorun var.

Bu bölümden ilgili bölümü seçersen çok kısa zamanda yardımcı olurlar.
http://www.gittigidiyor.com/main/yardim/yardim_destek.php

Birde hayırlı olsun...

Not: Yeni sistem ile kazançlarımda artış var. :D

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kimse tıklamıyor :( 30k gösterim var tıklama 25-30 u geçmiyor. (160x600)

ayrıca, internet explorerde reklamlar düzgün görünmüyor

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Valla ben performansından oldukça memnunum... Özellikle bu yeni sistem ile daha güzel oldu.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
fim siteleri için dvd film bölümü belki kazandırabilir, ama bu tarz her siteyi kabul etmezler :D

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Gittigidiyorda tıklamaların sayılmama nedeni ne olabilir acaba ?

Panelde 8 tık yazıyor, ücret 0

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nedense eski sistemde kkullandıgım ana sitem harici digerlerini hala onaylamadılar

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
google gibi ilgi cekip tıklama olmuyor ama verdiği oran iyi ve tıklama yükseldikce kazanç oranıda artması güzel bir sistem

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kimse tıklamıyor :( 30k gösterim var tıklama 25-30 u geçmiyor. (160x600)

ayrıca, internet explorerde reklamlar düzgün görünmüyor

Reklamlar adsense reklamları gibi çekici olmadığından tıklama oranları da oldukça düşük oluyor. 160x600 yerine hedef içeriğin sağına ya da soluna, sayfada scroll yapmadan görülecek şekilde 300x250-336-280 deneyin. Kategoriler konusunda hassas davranın ve seçimleri iyi yapın. Bu şekilde tık sayıları bir miktar artar diye düşünüyorum. Ancak reklam görünümü aynı olduğundan bir süre sonra cazibesini yitirecek ve tık sayıları tekrar düşecek gibi.

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Reklamlar adsense reklamları gibi çekici olmadığından tıklama oranları da oldukça düşük oluyor. 160x600 yerine hedef içeriğin sağına ya da soluna, sayfada scroll yapmadan görülecek şekilde 300x250-336-280 deneyin. Kategoriler konusunda hassas davranın ve seçimleri iyi yapın. Bu şekilde tık sayıları bir miktar artar diye düşünüyorum. Ancak reklam görünümü aynı olduğundan bir süre sonra cazibesini yitirecek ve tık sayıları tekrar düşecek gibi.

öneriniz için teşekkür ederim, 336-280 olarak değiştirdim dün.. yalnız değişen bişey olmadı. tabi bunda reklamların i.e de bozuk çıkmasından kaynaklanıyor.

iletişim kurdum ama kaç gündür düzeltmediler, düzeltemediler. teknik ekibe aktarıldı diyor başka bişey demiyorlar :) gittigidiyor gibi bir firmanın kısa sürede düzeltebilmesi gerekiyor ama neyse...

:(

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu Alternatif HTML kısmı ne işe yarıyor? yani hangi amaçla oraya konulmuş ve biz nasıl ,ne için kullanabiliriz? bilgisi olan arkadaşlar açıklama yaparlarsa sevinirim.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Muhtemelen AdSense'deki gösterecek reklam yoksa bu sayfayı göster'e karşılık geliyordur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5