İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gittigidiyor İş Ortaklığı Programını Kullananlar Bakmalı

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Merhaba arkadaşlar.

Sonunda beklenen yenilik gerçekleştirildi. Bunla ilgili mail adreslerinizi veya siteyi incelemeniz yeterli olur.

Bazı arkadaşlarımız raporları pek kontrol etmediğinden dolayı buradan yazayım dedim. Bu yeni sistemin güzel özelliklerinden bir tanesi bir hesap üzerinde birden fazla site barındırabilmemiz ! Diğer hesaplarımı tek bir hesapta birleştirilmesi için mail gönderdim bakalım ne diyecekler.

Bu arada üyeliği olmayan veya üye olmakta zorluk çeken arkadaşlar varsa şu sıralar birkez daha denemelerini tavsiye ederim... :D

Umarım bu yeni sistem ile tıklarda azalma meydana gelmez. Gerçi tık başına verdikleri ücret arttırmışlar. Herhalde bu sistem ile tık oranı az oluyor diye böyle birşey yaptılar diye düşünüyorum...

27 Şubat 2009 tarihine kadar eski sistemdeki bilgilerinize, raporlarınıza ve kampanyalarınıza ulaşabileceksiniz. Bu tarihten sonra kazancınız yeni programdaki hesabınıza aktarılacak ve eski sistemden gelir elde edemeyeceksiniz.

Yeni İş Ortaklığı Programı'nda onaylı üye sayılacağınız için tekrar başvurmanıza gerek yoktur. Bu süre zarfında yenilenen İş Ortaklığı sayfaları üzerinden kampanyalarınızı hazırlayıp yeni kodları sitelerinize eklemeniz gerekmektedir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5