İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

gittigidiyor yeni üye alımları?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
arkadaşlar burasının getirisi ile ilgili bilgi sahibi olan var mı?...google ile kullanınca başımız ağırımı?

S

Sporty

Misafir
Kazançları düşük, ayda 100 ytl toplayamassın bile.. adsense de problem olmaz

G

Gencadam

Misafir
Hem de oldukça düşük. Kapladığı alanda daha karlı bannerlar yayınlayabilirsin.

schumifan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gittigidiyoru tavsiye etmem click oranları ile üye oranları eşit değilse hemen senin paranın üstüne yatıyor ve atıyor.

starter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben eski sistemlerine üyeydim -lead temelli- onu dahi yatırmadılar, onlarca yazdım bakın yatırın yok, burada ödüyor vs. yazan arkadaşlar olunca yeni reklamlarını da deneme amaçlı ekledim fiyasko, 10 tıkının 3 üne öder istediği oranda üye dönüşümü yapmazsan da şutlar.

Bu uyanık kardeşler mynet "nevaria" ile pazara girince liderliği kaybetmeyelim korkusuyla reklam vermeye başladılar ama kendilerini ne yazık ki fazla uyanık zannediyorlar.

ApoLLonx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dün üye oldum bugün reklamlarını kaldırdım. Sitenin açılışını yavaşlatıyor, bannerlarının gelmesi 10-30 sn. arası sürüo ve geliri çok düşük 28932 gösterim olmuş 15 tıklama, 450 bin lira alacağım var:p Tavsiye etmem.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5