İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

gittigidiyor

alpaym

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunların sistemleri hakkında bana bilgi verebilecek kimse var mı kesin hile yapıyor diyorlar sin ne düşünüyorsunuz.
Tıklama saymıyormuş.

Alonson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de yeni kullanmaya başladım güzel bir sisteme benziyor ilk başta tıklama başına 0.03 YTL ödüyor kullanıcı sayın artarsa 0.04 YTL ye kadar çıkıyor biraz az ama reklamlar tıklanıyor, günlük tekili 2-3 bin olan siteler rahat günde 5-6 YTL kazanır. Ödeme almadım hiç ama kime sorsam kesin ödeme yapıyorlar diyor

W

wish

Misafir
arkadaşlar konuyu biraz daha açarmısınız. site yapmayı düşünüyorum kaç hitle ne kadar kazanabilirim

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla benim 2000+ hitim var günde 1 ytl anca veriyo ... mininum ödeme limitine ulaşıyım bırakıcam !

G

Gencadam

Misafir
Şu kadar hitle şu kadar kazanırsın diye bir garanti veremez kimse. Sitenin kitlesine bağlı. Belki 10 bin kişi girer 100 kişi tıklar, belki 1000 kişi girer 800 kişi tıklar. Ama şu bir gerçek ki, kapladığı alana göre kazancı çok düşük, hepsini saymıyor tıklamaların ama kesin ödüyor.

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wish' Alıntı:
arkadaşlar konuyu biraz daha açarmısınız. site yapmayı düşünüyorum kaç hitle ne kadar kazanabilirim

tam anlamadım sorunuzu

yani burada mesela birisi tam günlük 10000 hitle 50 ytl kazanıyorum yazarsa buna göre site mi yapacaksınız.?
kriteriniz nedir?

sormamın nedeni şu: eğer biraz bilgisiz bir kişi olarak burada yazılan bir kaç bilgiye göre site yapacaksanız işiniz var demektir.

bence siz site yapın hakkıyla belirli bir konuyla ilgili ve sonra sitedeki kazancınızı artırmaya çalışın. bu bir dükkan açmaya kısmen benzer belki ancak daha çok zanaatkarlık ile kıyaslamak lazım. siz işinizi iyi yaparsınız ve çok benzer bir başka sitenin 10 katı kazanabilirsiniz..
tavsiyem eğer yüksek hitli bir site yapacağınızı iddia ediyorsanız hemen yapın !

bir şekilde kazanabilirsiniz.

ama böyle bir şeyin garantisi de olamaz. yani kazacın yüksekliğinin benzer siteler ile %100 korelasyonu yok. size ait bir istatistiğiniz olacağına emin olabilirsiniz..

saygılar..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ödeme kesinlikle yapıyorlar hatta sistemden seni atsalar bile kalan paranı ödüyorlar.
valla tıklamaları saglıklı saymıyor + üye oldugun site haricinde banner ekleme yapamıyorsun. işte sorunda buu ben bütün sitelerime eklemiştim ve hile kesinlikle yapmadım.. 10 günde 40 ytl kazanınca adamalr bilmem ne tıklama oluyor dedi üyeliğimi kapattı hesabımdaki 40 ytl nin %10 4 ytl spotaş kestiler ( vergi ) 36 ytl hesabıma yatırdırlar..

manyax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kesinlikle üye olmayın !

belli bir paraya ulaşınca kesinlikle sizi atacaklar %90 emin olabilirsiniz

süresi 10-15 gündür bunun

ertesi gün mailinizde manipülatif tıklama felan zırvalayan bir mesaj belirecektir.

denemesi bedava

alpaym

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Denedim. Şu anda 5. günde toplam 6 milyon.
Benim sitemde tıklanma oranları 0.06-0.09 arasında gösteriyor ve bu değer imkansız kendi reklamlarımdan biliyorum onların değerleri bile daha yüksek.
Kaldıkı millet okusun tıklasın diye gözlerinin önüne koydum reklamı kesinlikle boşuna kayıt olmayın.
Gitti gidiyor a inanmayın üye olmayın tamamen etik olmayan üçkağıtcı bir zihniyet ile çalışıyorlar. Üçkağıtcılıklarını deney yapmadan kanıtlayamam ama etik olmayan şeyler bariz.
Sistem rezalet.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
manyax' Alıntı:
kesinlikle üye olmayın !

belli bir paraya ulaşınca kesinlikle sizi atacaklar %90 emin olabilirsiniz

süresi 10-15 gündür bunun

ertesi gün mailinizde manipülatif tıklama felan zırvalayan bir mesaj belirecektir.

denemesi bedava

+1111111111111111111111111111111111111111111111111

osmaniyeweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mrb.dandik bir sistemi var bu gittigidiyorun basit bir site yaptım üyeliğe kabul ettiler. Daha iyi ve içerikli bir sitemide kabul etmediler aslında bunlara prim vermemek lazım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5