İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gittigidiyorda Problemi Olan Var Mı ?

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
2-3 gündür tıklarda acayip bir düşüş yaşıyorum.

Sizlerde de böyle bir problem var mı ?

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bende de durum aynı 3 günde ciddi bir düşüş var. Tık sayma sisteminde problem olduğunu düşünyorum 3 gün boyunca..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet düşüş var dicem ama degil ortalama bir tıklamam var ama dediğiniz gibi 2-3 gündür bir eksilme var.. tüm sitelerimde kod oldugu halde.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
bende oratalama tıklara bakarak bu sonucu elde ettim. Belki ziyaretçi potansiyelim değişmiştir ondan kaynaklanıyordur diye düşündüm. Ama öyle olduğunu da pek sanmıyordum. Sizlerde de olduğuna göre genel bir problem olabilir.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Bizdede aynı durum söz konusu, yarın arayıp bir kontrol etmelerini isteyelim.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Problem yaşayanlar ortaklık sistemi sayfasındaki "yardım" linkinden yetkililere şikayetlerini bildirebilirler. Eş zamanlı olarak yaşadığımızı düşündüğümüz tıklamalardaki düşüş ile ilgili olan bu konu linkini GittiGidiyor yetkililerine aktardık. Varsa bir problem eminim düzeltilecektir.

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Problem yaşayanlar ortaklık sistemi sayfasındaki "yardım" linkinden yetkililere şikayetlerini bildirebilirler. Eş zamanlı olarak yaşadığımızı düşündüğümüz tıklamalardaki düşüş ile ilgili olan bu konu linkini GittiGidiyor yetkililerine aktardık. Varsa bir problem eminim düzeltilecektir.

Evet mantıklı hep birlikte geri bildirimde bulunalım bencede...

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Edit:

Bir yetkili ile az önce konuştuk. Detaylı bir inceleme yaptıklarını ancak bir problemin olmadığı söyledi.

Düşüşün sebebinin dönemsel olarak azalma, Türkiye genelindeki internet bağlantısı sıkıntısı veya bannerın bulunduğu alanda yorulması olabilir şeklinde bir açıklama geldi.

Bilginize...

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Çok ilginç günlük tekil hitim ve gösterimlerim artıyor tıklamalarım düşüyor.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya aslında bannerları daha etkili yapsa tıklama ve müşteri kazanır ama banner tıklanmıyor nedendir bilmiyorum..

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Zaten tıklamaların büyük çoğunluğunun kontor kampanyasından gittiğini düşünüyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5