İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Giymediğim Kıyafetlerin Satışı

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Selam,

3 dolap dolusu gayet şık, giyilebilir kıyafetim bulunmakta. Gömlekler, pantolonlar, takım elbiseler, montlar, kabanlar, pardesüler, kazaklar, t-shirtler, ayakkabılar v.s. Bunların çoğunu giymiyorum. Giysi dolaplarımı boşaltmak istiyorum. Bunlar genellikle markalı ve değerli ürünler. Çok kilo aldığım için çoğu bana olmuyor. İçerisinde 500 tl'lik kazakta var, 400 tllik ayakkabıda. Replika ürünlerde fazlasıyla mevcut.

Şimdi gelelim fayda-i fasulye'ye. İyinet, r10 gibi siteler üzerinden bir fiyat belirleyip mi satsam? Örneğin gömleği 100 tl'ye aldıysam 3-5 tl gibi. Yoksa 1 TL'den açık arttırma şeklinde mi satışa çıkartsam?

Her bir ürünün fotoğraflarını çekip koyacağım. Defosu falan varsa yazacağım.

Ayrıca wm forumlarında böyle bir satış ilgi görür mü? Boşuna uğraşmayayım.

Not: Bağışla gibi yorumlar yapmayın lütfen. Şahsen gereğini yapıyorum zaten. Buradaki amaç örneğin Zara'nın şık bir kadife ceketini çok cüzi fiyatlara almak isteyen kişiye vermek. Mağazada 300 liraysa, 10-20 tl gibi.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
kar edemezsin ki, sahibinden.com a da koy gg ye koy
300 tl verilen bir giysiyi 10 15 liraya satma

Taylan

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Açık arttırma şeklinde olsun fakat başlangıcı 1 liradan başlatma.

mrtcncgz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üçte biri fiyatına başlat bence eskimiş ürün değillerse, 300 ise 100 liradan. Diğer türlü çok ucuz olmuş olur.

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
ovetto patates ve soğan türü beslenmeden sonra sanırım biraz kg alındı, (böyle bir konu açtığını anımsıyorum sanki :) ) iyi satışlar.

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Arkadaşlar çok teşekkür ederim. Ürünlerin fotoğraflarını çekeceğim bugün yarın. Hepsini (adet başı) 1 TL'den açık arttırmaya çıkartmayı planlıyorum fakat nasıl yapacağım? Bir konuya 20 adet ürün koysam, nasıl teklif verecek millet? Karmaşıklık olmaz mı? Gittigidiyor, sahibinden falan sevmiyorum ben.

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
ben alabilirim urunleri kodlarsaniz teklif isi biraz kolaylasir ama yine de karisir tabi ki

Kriptex

1
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yeri gelmişken bende söyleyeyim bendede Bir Harley Davidson bot var hiç giyilmemiş :)
İlgilenen olursa satayım onuda :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5