İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GMail Nedir ?

C

Chimera71

Misafir
Biri bana bunu açıklayabilir mi neden böyle bir kasırga var 0 bilgim war bu konuda alması zor falan mı hiç anlamadım valla nedir biri açıklarsa çok sevinicem... :confused:

Z

zeynelkoc

Misafir
- Google in mail hizmetidir
- 1000 MB Büyüklüğündedir
- Sanaldisk olarak kullanılabilir
- Çok hızlıdır
- Bir sürü özelliği vardır
.....

M

malatyasporlu

Misafir
gmaili sadece google veya googleın davetiye gönderdiği kişiler verebilir... siteye giripte mail alamazsın...mynetin (oda myneti çoğu site mail olarak kabul etmiyor) 2 gblık yıllık 21 milyon gmail ömür boyu bedava üstelikte google kalitesi....

bu arada isteyen varsa bende gmail verebilirim son 1 tane kaldı....

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
mynet'te en buyuk problem bir mynet kullanicisina text/html formatta email gonderemiyorsun. Sadece encoded-html leri kabul ediyor. Yahoo-hotmail-gmail hepsi text/html kabul ediyor.
Onun haricinde bence cok guzel bir turkce-web-mail sistemi.

C

Chimera71

Misafir
anaaaaa süper bişey o zmn kasırga sebebi anlaşıldı istek yapıcam üzgünüm ama 1 tanecik alabilir miyim

M

murath

Misafir
arkadaşım bu mailin atachments kapasitesi nedir?
birde şu davetiye gönderme işi nasıl oluyormuş?

wer52

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anlamadigim konu:

Google den kim, nasil davetiye aliyor ...
Amerika da zengin bir amcam mi yasiyor olmasi lazim, bu aciz kulu aydinlatirsiniz sevinirim...

Simdiden tesekkürler arkadaslar .. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5