İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gmail Notifier

G

Gencturk.Net

Misafir
http://toolbar.google.com/gmail-helper/

Gmail Notifier: Gmal accountuna mail geldiği anda sizi bilgilendiriyor, aynı msn veya outlook 2003de olduğu gibi, ayrıca mailto: linklerine internet üzerinden tıkladığınız zaman gmail accountunu kullanmanızı sağlıyor.

Z

zeynelkoc

Misafir
program birkaç haftaya kadar çok iyi çalışıyordu ama sorun bendemi bilmiyorum artık sürekli hata veriyor

sizde de aynı sorun varmı??

P

Privet1958

Misafir
Zeynel kardes, ben notifieri 1 aydir kullaniyorum vede cok memnunum.Bende hicbir hata vermedi bu gune kadar.Diger arkadaslarda cevap yazarlarsa daha iyi bir sonuca variriz saniyorum.
BU arada yeri degil ama seni yakalamisken:cok sik yazistigim arkadalarimdan biri icin elinde g mail invitation varsa 1 adet rica edebilirmiyim?????
20 mesaj sartini biliyorum ama bu arkadasim Moskova'li yani turkce bilmedigi icin
mesaj yollama sansi yok.
Tabiki takdir senin...Kal saglicakla

Z

zeynelkoc

Misafir
Privet1958' Alıntı:
Zeynel kardes, ben notifieri 1 aydir kullaniyorum vede cok memnunum.Bende hicbir hata vermedi bu gune kadar.Diger arkadaslarda cevap yazarlarsa daha iyi bir sonuca variriz saniyorum.
BU arada yeri degil ama seni yakalamisken:cok sik yazistigim arkadalarimdan biri icin elinde g mail invitation varsa 1 adet rica edebilirmiyim?????
20 mesaj sartini biliyorum ama bu arkadasim Moskova'li yani turkce bilmedigi icin
mesaj yollama sansi yok.
Tabiki takdir senin...Kal saglicakla
konu burası değil ama cevaplıyayım

malesef dağatım iyinet içinde yapıyorum yani iyinet dışından birine gmail vermiyorum

ama sen 20 mesaj atıp istersin sonra kime verirsen verirsin sana kalmış bişey

P

Privet1958

Misafir
Zeynel kardesim cevabina tesekkurler,
sadece olabilirmi acaba? diye sormustum.
Tabiki senin ve g mail dagitan arkadaslarimizin prensiplerine saygimiz sonsuzdur supheniz olmasin.
Kaliniz saglicakla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi