İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gmail Pop Mail özelliğine başladı...

kayzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar daha önce buralarda yazıldımı bilmiyorum ancak google sonunda yapacanı yaptı ve pop mail özelliğini aktive etti bu 1 gb alan ve pop mail özelliği bence süper herkese tavsiye ederim :)

kayzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla çok iyi olur bu arada bişe daha söliym haberin yoksa www.googlegroups.com buraya git bakam yahoogroups gibi bi servisi google un anlaşılan yakında cıngar çıkacak buralarda :)

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
pop mail olayını uzun süredir kullanıyorum... en güzel yöne hiç spam posta gelmemesi... diğer pop maillerde bu çok dertli bir durumdu...

kayzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet kesinlikle ben bide forwarding özelliği var onu kullanıyorum süper bişe dilediğin maile bunu forward ediyo tabi bide şey var waptan bağlanmak içinde çok ideal :) www.mail2web.com/wap burdanda maillerinizi waptan kontrol edebilirsiniz...

intibah

eksiksiz.com
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Pop3 iyi güzelde bana 150-200 posta geliyor. Postaları indirirken zırp pırt kopuyor.Bazen 3-5 bazen 10-15 posta indirince bağlantı gidiyor. Bunun çözümü var mı? Herkeste böyle mi?

lynch

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bilmeyenler olabilir tabiki..

google pop3 destegini 1.5 ay once baslati.. 1.5 aydir kullaniyorum.. cok basarili..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5