İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

gmail şifre hakkında

ciwan_24

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ben gmail şifremi unuttum malum gmaile giremediğim içinde adsense hesabıma giremiyorum ne yapmam lazım gmaile girmeden adsense hesabı ma girebilirmiyim tema değiştim adsense kodlarını almam lazım ve hesabımda 90$ var ltfen yardsım

T

trgy

Misafir
Ben de bir ara unutmuştum ama o gizli soru mu ne var ona cevap vermeden ulaşamıyorsun sanırım yeni şifrene ya da yedek mail.:)

ciwan_24

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yedek mail var şifremi sıfırladiğimda yedek mail aktif oluyor oryada girdiğimde adsense hasabı yok anlamadım ne yapmam lazım gizli soruyuda yanlış diyor akşam şifreyi değiştim
ne yaptım aklıma gelmiyor

ciwan_24

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
doldurdum formu ama bilgiler yetmedi pin kodu yaz demiş pin ekledim yırtıp attım
ne zaöm uye oldunuz pin ne zamn elinize ulaştı hiç biri aklıma gelmiyor cvp geldi bilgiler yetrsiz birde adsense kullanıcısı olarak başka bilgiler istedi onlarıda yolladım henüz cvp gelmemiş bakalım arkadaşlar adsenseye başka türlü giriş yapamazmiyim

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
doldurdum formu ama bilgiler yetmedi pin kodu yaz demiş pin ekledim yırtıp attım
ne zaöm uye oldunuz pin ne zamn elinize ulaştı hiç biri aklıma gelmiyor cvp geldi bilgiler yetrsiz birde adsense kullanıcısı olarak başka bilgiler istedi onlarıda yolladım henüz cvp gelmemiş bakalım arkadaşlar adsenseye başka türlü giriş yapamazmiyim

Hayır.

ciwan_24

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki sonuç hesabımda 90$ vardı ne yapmam lazim o paramı nasıl kurtaracam ve yeni adsenseye kaydolmamı lazım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5