• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

sohbet odaları

Gmail'den size 5 küçük hediye!

abuz89

Müptela
Bilgiler
Katılım
30 Mart 2010
Mesajlar
3,402
Reaksiyon
34
Puanları
0
158 Aydır Üye
Google'ın Gmail temalarını çıkartmasının ardından iki sene geçti. Kullanıcıları oldukça sevindiren bu yenilik sayesinde e-posta kutusu özelleştirilebiliyor, yeni temalar hazırlamak mümkün oluyor.

Birkaç gün önce Google, temalarının arasına yepyeni beş tanesini daha ekledi. Resmi Google Blog'unda duyurulan yenilikle gelen temalar ise Türkçe isimleriyle bunlar: Düz Siyah, Düz Beyaz, Android, Ağaç Tepeleri ve İşaret.

Google, yeni temalarında kurucuları Larry Page ve Sergey Brin arasında geçen diyaloglardan esinlendiğini belirtti. Siyah ve beyaz temalar ile sade bir görünüm hedeflenirken, Android ile bu işletim sistemini seven kullanıcıları memnun etmeye çalışan Google, Ağaç Tepeleri temasıyla rahat ve sakin bir ortam oluşturmaya çalışmış. İşaret teması ise 'elle çizilmiş' ve daha çocuksu bir tasarım.

Yeni temaları denemek için Gmail'de Ayarlarınızı açın ve Temalara tıklayın. Yeni temaları listenizde göreceksiniz.
 

Oğuz

2
Bilgiler
Katılım
30 Mart 2010
Mesajlar
3,286
Reaksiyon
96
Puanları
0
Şube
Kadıköy
158 Aydır Üye
valla güzel bi tema seçtim :) , gmail iyidir yav hem spam anlamında hem gelişim anlamında ;)
 

snnkk

Profesyonel
Bilgiler
Katılım
3 Kasım 2010
Mesajlar
301
Reaksiyon
6
Puanları
0
Şube
Samsun
151 Aydır Üye
Gmail ücretsiz bir sanal bellek niyetinde kullanıyorum. Veri depolama yerim :) yeniliklerini sürekli takip ederim.
 
Tüm sayfalar yüklendi.
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst