İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gmail'den size 5 küçük hediye!

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Google'ın Gmail temalarını çıkartmasının ardından iki sene geçti. Kullanıcıları oldukça sevindiren bu yenilik sayesinde e-posta kutusu özelleştirilebiliyor, yeni temalar hazırlamak mümkün oluyor.

Birkaç gün önce Google, temalarının arasına yepyeni beş tanesini daha ekledi. Resmi Google Blog'unda duyurulan yenilikle gelen temalar ise Türkçe isimleriyle bunlar: Düz Siyah, Düz Beyaz, Android, Ağaç Tepeleri ve İşaret.

Google, yeni temalarında kurucuları Larry Page ve Sergey Brin arasında geçen diyaloglardan esinlendiğini belirtti. Siyah ve beyaz temalar ile sade bir görünüm hedeflenirken, Android ile bu işletim sistemini seven kullanıcıları memnun etmeye çalışan Google, Ağaç Tepeleri temasıyla rahat ve sakin bir ortam oluşturmaya çalışmış. İşaret teması ise 'elle çizilmiş' ve daha çocuksu bir tasarım.

Yeni temaları denemek için Gmail'de Ayarlarınızı açın ve Temalara tıklayın. Yeni temaları listenizde göreceksiniz.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
valla güzel bi tema seçtim :) , gmail iyidir yav hem spam anlamında hem gelişim anlamında ;)

snnkk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Gmail ücretsiz bir sanal bellek niyetinde kullanıyorum. Veri depolama yerim :) yeniliklerini sürekli takip ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5