İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gmail'in görünümü yenilendi

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
20111102100533.png

Popüler çevrimiçi e-posta hizmeti Gmail'in, kullanımı kolaylaştırmayı amaçlayan yeni temaları ve özellikleri kullanıma sunuldu. Yeni stil, Google'ın Google+ ve Google.com'da kullandığı yeni tasarıma uyum sağlıyor.

Google, yeni Gmail arayüzünü şimdilik isteğe bağlı olarak kullanıcılara sunuyor. Hesabınıza girdiğinizde yeni arayüzü kullanmayı tercih ederseniz, karşılaşacağınız yenilikler arasında ise şunlar var:

- Dinamik pencere boyutlandırma ile tarayıcınızın pencere boyutuna ayak uydurabilen bir Gmail. Pencere boyutunuza göre sütun ve satırlar, boşluğu kullanacak biçimde kullanılıyor.

- Bir e-postayı açtığınızda, e-postayı gönderen kişinin adının sol tarafında kişiye ait profil fotoğrafı yer alıyor.

- Geliştirilen arama seçenekleri ile Gönderen, Alıcı, Konu, İçerdiği Kelimeler, İçermediği kelimeler alanları sunuluyor.

- Konuşmalarda her kişi için farklı bir renk gösterilmiyor. Bunun yerine profil fotoğrafı kullanılıyor.

- HD temalar, Google belirtmemiş olsa da bazı konumlarda yeni reklamlar.

Bunların yanında etiketler ve sohbet kişileri artık her zaman görünüyor, sol gezinti paneli daha çok veya daha az kişi ve etiket göstercek şekilde düzenlenebiliyor.

Kaynak : Gmail'in görünümü ve fazlası yenilendi! - CHIP Online Haber

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Benim Gmail'de 60 bin mesajım var. Hepsini nasıl silebilirim?

URFALI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni görünüm bana göre gayet güzel olmuş haber için teşekkurler bu arada

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5