İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GoalTycoon oynayarak para kazanma

xxstochxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GoalTycoon tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz ücretsiz bir oyundur. Klasik futbol oyunlarının aksine gelişmiş bir altyapıya sahip olan GoalTycoon size oyun oynayarak para kazanma fırsatını sunmaktadır. GoalTycoon oyundaki tüm kazançlarınızı gerçek paraya çevirebilirsiniz. Oyunda kendi futbol şehrinizi ve takımınızı yöneteceksiniz. Şehrinizde Banka, Stadyum , Antreman Sahası , Hastahane , Otopark , Restorant yönetimini yapacaksınız. Takımınız için antreman programları , taktiksel diziliş yapabilirsiniz futbolcularınızın daha hızlı gelişimi için yeni antrenörler , yiyecek ve içecekler satın alabilir antreman sahalarınızı geliştirebilirsiniz ayrıca genç oyuncular satın alabilir ve onları geliştirebilirsiniz.. Kendi sahanızda oynadığınız maçlar için bilet fiyatlarını belirleyebilirsiniz ama unutmayın çok pahalı biletler taraftarları kaçıracaktır. GoalTycoon oyunu MarketGlory oyunu ile bağlantılıdır.Bu yazımda sizlere oyunun nasıl oynandığını anlatacağım. Umarım faydasını görürsünüz.

Şimdi üye olun ve ligteki yerinizi alın. Ne kadar erken kayıt olursanız üst liglere o kadar yakın olursunuz.

http://www.goaltycoon.c...tfootballgame/xxstochxx (referanslı linkim buradan üye olursanız faydanız dokunur )

http://www.goaltycoon.com/

Referansımla üye olmuşsanız size oyun içinde özel mesaj gönderirim lütfen gün içinde inbox kutunuzu kontrol ediniz.
Benim referansım olan kişilere oyun içinde herzaman yardımcı olmaya çalışıyorum. Özel mesaj atmanız yeterli.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5