İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Godaddy 100 GB Linux Hosting + Ücretsiz Domain Yıllık 26,85 TL

zanneder

0
Yasakli Uye
Reaction score
0

*Detaylar*
1 web sitesi
100 GB Depolama Alanı (Linux veya Windows)
Sınırsız Bant Genişliği
100 E-posta Adresi
1 Ücretsiz Domain (COM,NET,ORG v.b.)

Sipariş nasıl verilir ? Resimli Anlatım

Resimli Anlatımın Açıklaması:
Öncelikle Tıklayın ve Godaddy.com'a Gidin !
1) Hosting yazan yere tıklayın ve açılır menüden 2) Web Hosting - İndirimli yazan yere tıklayın. Açılan sayfada 3) Linux Planları ve Windows Planları mevcut. istediğiniz işletim sistemini seçin ve Ekonomik Hosting Paketini 4) Sepete ekleyin.5) 12 Aylık Paketi seçin ve sayfanın altında Devam yazan yere tıklayın. 6) istediğiniz ücretsiz alan adını bulun ve sepete ekleyin.** Eğer hostingi var olan alan adınıza kullanmak istiyorsanız İstemiyorum, teşekkürler. Ücretsiz alan adını geçiyorum. yazan yere tıklayın. 7) Sitenin otomatik tanımladığı indirim kuponunu çıkarın ve "CJCRMN1HOS" kodunu ekleyin. Kodu eklediğinizden emin olun ve indirimli yıllık fiyatı görün. Ödeme Adımına geç yazan yere tıklayarak siparişinizi verin. Not: Fiyatlar Dolar üzerinden belirlendiği için güncel kuru göre 3-5 kuruş değişiklik gösterebilir bilginiz olsun. Hayırlı olsun...

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5