İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GoDaddy.com satıldı!

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
20110704014646_godaddy.jpg

En büyük internet alanı sağlayıcılarından GoDaddy.com 2.25 milyar dolara satıldı.

En büyük internet alanı sağlayıcılarından GoDaddy.com 2.25 milyar dolara KKR, Silver Lake ve Technology Crossover Ventures ortaklığına satıldı.

Sitenin sahibi GoDaddy.com Group'un bu seneyi 1.1 milyar dolar gelirle kapatması bekleniyor.

Bunda internet kullanım oranının büyük bir hızla artmasıyla ortaya çıkan yeni site alanları ihtiyacının büyük katkısı olduğu belirtiliyor.

Şirket şu anda 48 milyon site ismine sahip ve gelirini senede ortalama yüzde 20 arttırıyor.

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Oh GODaddy.com 'da gitti..:) sıradaki hangi site izleyelim.

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Şirket şu anda 48 milyon site ismine sahip ve gelirini senede ortalama yüzde 20 arttırıyor.
Neden satıyorlar ki resmen altın yumurtlayan tavuğu satıyorlar...

MikMoNo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
godaddy satılmadı millet dötünden iş çıkartıyor webrazzinin uydurması.

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
adamda altyapı var nolcak yenisi açar önemli olan almak değil bence 0'dan büyütmek.Hep hayalim olmuştur kendi sitemi milyar dolarlara satmak :)

hayır yenisini açamaz, bu tür satın alımlarda satın alan firma satan firmadan aynı sektörde iş yapmayacağına dair yazı alır. Yani o parayla gidip tekrar host domain işi yapamaz.

caliente

Domain Avcısı
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Godaddy satıldı arkadaşlar, 3 şirket ortaklaşa satın aldı. Bilip bilmeden uydurmayın kendi aklınızca satılmadı diye.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
kişisel tartışmaya girmeyelim lütfen

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
başlığa tıklamadan ilk akla gelen isim google olmuştu bende :) fiyatları, sistemi, kupon kodları değişmesinde godaddy 'de başka ihsan istemez. hayırlısı olsun, darısı bizim memlekete..

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
başlığa tıklamadan ilk akla gelen isim google olmuştu bende :) fiyatları, sistemi, kupon kodları değişmesinde godaddy 'de başka ihsan istemez. hayırlısı olsun, darısı bizim memlekete..

büyük bir site satılınca akla google gelir oldu bende direk vay google bak dedim :D

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
GoDaddy'ye ben de teklif vermiştim: memleketimdeki 1100 ağaçlık kayısı bahçesi + köyün girişindeki metruk bina (eskiden dedem otururmuş orada).

Bence benim teklifim daha huzurlu bir gelecek vadediyordu ama kendileri bilirler.

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
GoDaddy'ye ben de teklif vermiştim: memleketimdeki 1100 ağaçlık kayısı bahçesi + köyün girişindeki metruk bina (eskiden dedem otururmuş orada).

Bence benim teklifim daha huzurlu bir gelecek vadediyordu ama kendileri bilirler.

favorimsin usta :D

godady neden satıldı derseniz bence adamlar sıkıldılar herhalde bu işten.Yani bırakıp tatile çıkmak istemiş olabilirler buda bir ihtimal :)

R

RiosenBeq

Misafir
Godady Satılmadı.

Godady Satılırmı Beyler Hiç Adamın O kadar Glir Kaynağı vs.. Var :)

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Evet, şu an bizim köyde tatildeler zaten. Kayısı yiyoruz.

"hi, iyinet!"

Bu yazıyı, ağzının içindeki çiğnenmiş kayısıları gösterdiğini umursamaksızın ağzı açık yazan işi Godaddy'nin sabık patronu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5