İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Godaddy de domain 1,99$

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Merhaba arkadaşlar godaddy sınırlı olarak com net org biz alan adlarını 1,99$ yapmış :) 2 3 güne stoklar tükenir elinizi çabuk tutun.

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Personalized Email: Get fast, personalized email for yourself, your team or the whole office. Deluxe (1 yr): $2.49/mo
Easy Site Builder: Creating your own professional-looking website is as simple as point and click. Hosting included. Economy (1 yr): $4.49/mo
Reliable Hosting: Fast. Secure. Affordable. Trust GoDaddy.com to keep your website up and running! Economy (1 yr, Linux): $3.99/mo

Bunlardan en az birini alırsanız 1,99 usd

Kısaca bu şekilde almayı denersenizde en az 32 usdye malolur ::)

Normal 9,99 usd daha ucuz :)

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Personalized Email: Get fast, personalized email for yourself, your team or the whole office. Deluxe (1 yr): $2.49/mo
Easy Site Builder: Creating your own professional-looking website is as simple as point and click. Hosting included. Economy (1 yr): $4.49/mo
Reliable Hosting: Fast. Secure. Affordable. Trust GoDaddy.com to keep your website up and running! Economy (1 yr, Linux): $3.99/mo

Bunlardan en az birini alırsanız 1,99 usd

Kısaca bu şekilde almayı denersenizde en az 32 usdye malolur ::)

Normal 9,99 usd daha ucuz :)

Özür dilerim bu bilgileri es geçtim galiba :) teşekkürler eklemelerin için

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Özür dilerim bu bilgileri es geçtim galiba :) teşekkürler eklemelerin için
Est ne özrü. Çok güzel bir pazarlama taktiği. Bunu arada sırada yaparlar.
Birde ekleme. Paypalle alışveriş yapabilirsiniz. Paypal kredi kartından çekiyorsa tabiki. Diğer türlü paypalinizdeki bakiyeyle Tr'den alışveriş yaklaşık 1 ay önce bitti :)

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Merhaba arkadaşlar godaddy sınırlı olarak com net org biz alan adlarını 1,99$ yapmış :) 2 3 güne stoklar tükenir elinizi çabuk tutun.

Domain 1,99$ değil daha ucuz.

$1.00* DOMAIN NAME! Register or transfer any available .COM, .US, .MOBI, .BIZ, .NET, .ORG, .CA, .CO.UK and .IN domain for just $1.00!*

KOD : ACES1

Üstelik aldım 1 tane :)

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Domain 1,99$ değil daha ucuz.

$1.00* DOMAIN NAME! Register or transfer any available .COM, .US, .MOBI, .BIZ, .NET, .ORG, .CA, .CO.UK and .IN domain for just $1.00!*

KOD : ACES1

Üstelik aldım 1 tane :)

Ayıptır sorması nereden aldınız :) godaddyi yıllardır bilirim. Bolcada domainim oradada bulunur. Screen alabilirmiyim .

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Daha detaylı bir açıklama almak isteyenler için;

SPECIAL OFFER! $1.00* DOMAIN NAME! Register or transfer any available .COM, .US, .MOBI, .BIZ, .NET, .ORG, .CA, .CO.UK and .IN domain for just $1.00!*

Applies to the first year only of new or transfer registrations. This offer may not be used for renewals, bulk registrations, premium domains or Sunrise/Landrush domain registrations. Limited to one order per customer, expiring after 10,000 redemptions or at 11:59 PM on May 23, 2011 (whichever comes first). Discount will be reflected in your shopping cart; cannot be used in conjunction with any other offer or promotion. Customers may not use gift cards, PayPal® or AliPay to redeem this offer.
* Plus ICANN fee of 18 cents per domain year when applicable.

Your discount will be applied in your shopping cart.

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
bende aldım bi tane, turşu kuracağım bu domainlerden.

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5