İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Godaddy Deluxe Plan

kemikk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Godaddy deluxe plan'da 2. domaini ekleyip dizin ayarlamasını yaptım dizine içeriği de yükledim, yalnız 2. domaine girmeye çalıştığımda ilk domaine yönleniyor. xxx.com/yyycom şeklinde dizinin direkt adresini yazınca açılıyor.

Yardımcı olursanız sevinirim, kaç gündür bununla uğraşıyorum..

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Ben sana nasıl yaptığımı yazayım sende uygula.
Godaddy e gidiyoruz.
My Acoount a tıklıyoruz.
My Product ün altındaki Hosting e tıklıyoruz.
Sonra hosting in karşısındaki manage accounta basıyoruz.
AÇılan sayfada Your domains manage site domains'e tıklıyoruz yada settings ten domain mangement e.
Açılan sayfada sağ üstteki add domains e tıklıyoruz.
Açılan sayfada domain yazan yere domainimizi yazıyoruz Örn: iyinet.com
Yanındaki folderada iyinet yazıyoruz.
ve ok E basıyoruz.

dnsleri yönlendirdiğin çalışmaya başlar.

kemikk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilgilendiğiniz için teşekkür ederim, bu adımların hepsini uyguladım yalnız şöyle bir durum ortaya çıktı.

Verdiğiniz örnekten yola çıkarsak adresi xxx.com/iyinet diye girersem sayfaya ulaşıyor; iyinet.com diye girersem xxx.com'a yönleniyor.

Dns'ler yönlendi, domain eklendi.. Sanırım bir tek benim başıma geldi bu olay :s

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
.htaccess dosyası varsa ondan kaynaklanıyor olabilir yada 404 hatası alıyordur onun için o sayfaya gidiyordur bir kontrol istersen godaddy eğer sayfayı bulamıyorsa direk senin ana sayfana gönderiyor 404 hatası vermiyor yani onuda bir kontrol et istersen.

kemikk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
404 hatasından kaynaklanıyormuş.

İlginiz için teşekkür ederim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5