İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Godaddy den 0.99$ a Domain

jmalinie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
7
.COM, .US, .MOBI, .BIZ, .NET, .ORG, .CA, .CO.UK and .IN domainleri 0.99$ a Godaddy ile kayıt edebilirsiniz.
kullanmanız gereken kod
INDY99
Kredi kartı kullanmanız gereklidir , 1 müşteri sadece 1 domain kayıt edebilir.
7500 kullanım yada 6 haziran 2010 a kadar geçerlidir.

Guncel Godaddy kodlarını Domain Promo Codes la takip edebilirsiniz.

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
muhtemelen kota doldu. bugün ben almak istediğimde geçersiz kod uyarısı verdi ama bu dünkü başarısız alım girişimim dolayısıyla da olabilir. ayrıntılı kontrol etmek lazım

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
0,99 çok çok iyi bir rakam.. alan adı üreteyim bari :) eğer kod çalışırsa şimdiden tşk'ler..

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
şimdi yeni üyelik ve yeni kredi kartıyla denedim çalışıyor. küçük bir tavsiye düşen domainler için değil de daha önceden beklettiğiniz domainlerde deneyin, eğer denediğiniz domain o anda başkası tarafından kaydedilirse, yani domaini ıskalarsanız, godaddy paranızı iade ediyor ama o hesabınız için 99indy koduyla vedalaşmanız gerekiyor.

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bilgiyi paylaşan arkadaşlara teşekkürler.. buarada beyler, yukarıda ismi geçen siteyi ne zamandır ziyaret etmioyrdum, hatırlatıldığı iyi oldu da.. bilmediğim bir nokta var burada, bu tip promosyon kodlarını godaddy vs.. tarzı şirketler mi gönderiyor, yoksa yayınlayan site mi istiyor.. çok acayip geliyor geliyor bana bu promosyon kodları.. buarada .com uzantısını ben $1.07 'ye aldım..

webkarizma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bilgiyi paylaşan arkadaşlara teşekkürler.. buarada beyler, yukarıda ismi geçen siteyi ne zamandır ziyaret etmioyrdum, hatırlatıldığı iyi oldu da.. bilmediğim bir nokta var burada, bu tip promosyon kodlarını godaddy vs.. tarzı şirketler mi gönderiyor, yoksa yayınlayan site mi istiyor.. çok acayip geliyor geliyor bana bu promosyon kodları.. buarada .com uzantısını ben $1.07 'ye aldım..

18 cent icaan bedeli var.

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Bugün denendi kupon, com yeni kayıt: 6.99 $ Godaddy promo kod: goaz2001ai

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5