İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Godaddy den 1 dolara domain

jmalinie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
7
Godaddy den 99 cente .com .net .org .biz .mobi .ca .co.uk ve .in domainleri kayıt yada transfer edebilirsiniz.Bunun için indirim kodu kullanmanız gerekli
kodunuz ;
Godaddy99

13 eylul yada 10.000 kullanıma kadar geçerlidir.
Kredi kartıyla alım yapmak zorundasınız.

daha fazla kod için devamlı takip ettigim , Godaddy indirim kodu blogu ve Domain indirim kodları sitelerini takip edebilirsiniz.

sader

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
1
80 e yakın domainim var burda ama o kadar çok şikayet konusu var ki burası hakkında ne yapacam bilmiyorum.kafasına göre el koyuyor ya da domain başına ceza kesiyormuş.

internetteki sadece bir örnek kanıtlarıyla birlikte vermişler

jmalinie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
7
Saçmalık , başka bişey değil.100 den fazla domainim var godaddy de. kaç senedir kullanıyorum .. hiç bişey olmadı .Godaddy bi dunya markası .
diğer tum kayıt firmalarından daha fazla domain kaydediyor. Düzgün olan insana hiç kimse hiç bişey yapmaz.

fblimehmet35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben Bi Tane Aldım Galiba Ama Popmundom.Net Bşler Yazdı Ama Anlamadım Kayıtlı Bile Değilim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5