İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Godaddy den 1$ a domain -2010 un son kodu -

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
kampanya detaylarında 13 aralık gibi bir şey yazıyordu veya 10k kayıt. az önce aldım, kod çalışmakta.. sanki bu sefer geç haber verdin :hmmm:

r1_primo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Paypal la alınabiliyomu.. Hesabım onaylı değil.. ama içinde bişiyler var.. Alabilirmiyim

r1_primo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu tip promosyonlarında godaddy, paypal kabul etmiyor..ama zaten hesabın onaylı değilse, paypal'dan işlem yapamazsın.
Cevap için tşkler.. Onaylı değil ama çoğu sitede kullanıyorum.. Mesela en son2-3 gün önce host ödemesinide aynı paypalla yaptım.. Fakat bazı siteler kabul etmiyo özellikle türk siteler.. 5 dolarlık alışveriş için adam kimlik fotokopisi + kimliğimi yüzüme doğru tutup resim felan istiyolar.. Utanmasalar acık çek veya senette yolla diyecekler..

jmalinie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
7

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Teşekkurler , bunun için
http://www.domainpromocodes.com/promo-codes/godaddy/

deki sag tarafta set -alert var , burdan "Godaddy exclusive domain offer " ı seçip e-mailimizi girioruz , boyle bir kod eklendiginde sistem size anında mesaj atıyor.

tüm domain kampanyalarından haberdar olmak istediğim için direk ana sayfaya gidip "set alert" dedim. http://www.domainpromocodes.com/set-alert/ ancak bu sayfada mail adresi girebileceğim bir yer bulamadım.. FF'te çalışmıyor mu yoksa :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5